Klasična telefonija

Car

POSTman
4. avg 2007
8.302
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
V paketu NEO imamo seveda tudi klasično telefonijo. Uporabljam svoj telefon Panasonic. Baza je pri meni vključena v NEO box, mama pa ima spodaj prenosno slušalko. Ta brezžićna slušalka crkuje, zato moram kupiti novo, saj mama nujno potrebuje klasičen telefon, ker jo vsako leto pokličejo tri prijateljice in 120 zavarovalniških agentov.... :obesise: Zdej me pa zanima, a lahko kupim samo slušalko in če ja, kako jo povezati z bazo ali moram kupit bazo in slušalko, kot je naprimer tole?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
Ampak večina teh slišalk deluje po istem standardu, tak da so med seboj komaptibilne. Poglej če ma tvoja obstoječa baza DECT in če je nova slušalka DECT bo delalo.

Tak sem jaz mami rešo. Da smo na eno bazo nastrelali druge slušalke. še v času ko je bil isdn telefon in smo meli 2 slušalki, pol sn pa bazo za "navadni" telefon kupo in gor povezal ti dve slušalki.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Ampak večina teh slišalk deluje po istem standardu, tak da so med seboj komaptibilne. Poglej če ma tvoja obstoječa baza DECT in če je nova slušalka DECT bo delalo.

Tak sem jaz mami rešo. Da smo na eno bazo nastrelali druge slušalke. še v času ko je bil isdn telefon in smo meli 2 slušalki, pol sn pa bazo za "navadni" telefon kupo in gor povezal ti dve slušalki.
Pa številko je potrebno zamenjati za anonimno...

Jernej
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Torej več slušalk na isto bazo laufa?
Tore če slučajno imata soseda isti tip tel. lahko dvigujeta drug drugemu?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
To tudi laufa.
S prenosno slušalko greš v center mesta med bloke, in pokličeš. Obstaja možnost da signal sprejme kakšna baza.
 
  • Haha
Reactions: Janez_Krajnski

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Če se uporablja samo za dohodne klice, preveži na mobitel in ne rabiš klasičnega telefon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zajtam

Perica

Pripravnik
13. okt 2007
435
1
18
Če imaš zakupljene količine na klasični telefoniji in njihovo mobilno številko gre skozi. Sam imam vse pri telekomu in nimam nobenih dodatnih stroškov.