Kje za k... so povratne info ob dotiku?!?!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.514
6
38
Men se bo snel. Fotr nabavil na Telekomu Samsung Galaxy J3, ki so mu ga "prijazno" podturili. Ok, nekako bo že, sem mu ga nastavil, želi pa imet vibriranje ko tipka po tipkovnici in ko pritisneš spodnje gumbe. Kje za hu.diča aktiviraš povratne informacije, dal sem čez cel telefon in vse menije pa kje je to skrito, zna kdo lepo prosim pomagat ker se mi ne da več :]. Hvala vam!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.514
6
38
No, no fantje, tako zelen pa spet nisem. To sem vse pregledal, Teh nastavitev ta telefon NIMA. Kar skrinšoti kažejo pod zvok in obvestila jaz tega na tem telefonu nimam pika. Žih prilimam skrinšote....
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Probaj tole če bo šlo..

Drag down your notifications screen and press Settings. Then select System – Language and input. Then under Keyboards and input methods, press the little Gear icon.

From here you have various options including Haptic feedback, Vibration intensity and so on.

You can also adjust notifications for various functions.
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Pojdi v sms pa daj novo sporocilo in ko se prikaze tipkovnica, tam imas ikono za nastavitve pa vklopi vibriranje.

Pod zvoki in vibriranje imas pa povratne informacije za spodnje navidezne tipke.
 
Nazadnje urejeno: