Kje čez mejo v bližini MP Obrežje?

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.985
167
63
Popoldne z dvemi avtomobili startamo proti Varaždinu. Dobimo se v Biču... kolikor pa sem gledal, je čez MP Obrežje trenutno kar dolga čakalna doba. Obstaja tam okoli kakna alternativa za prestop meje?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
ja pa pazi kje bioš šel z AC dol. Če boš šel čisto na koncu pri MP Obrežje lahko v koloni ostaneš. Boljša variantaje dol na Mokrice (pred OMV, še najbolj ziher pa dol Čazež ob savi/Brežice, ter takoj na krožnem 2. odcep - skoraj naravnost. Pa potem po stari cesti ob avtocesti čez Dvorce - Prilipe - Ribnica - Mokrice. To je tak za vsak slučaj. recimo okoli novega leta je včasih kolona tudi do prilip ali čateža.

EDIT: Sem ravno pogledal z balkona in ni kolone do prilip. Tako da kr na Mokrice dol.
 
Nazadnje urejeno:

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.985
167
63
Situacija se seveda do 14:30, ko smo zmenjeni na Biču, še lahko spremeni. Tako da ziher je ziher, bomo uporabili kar izvoz Čatež ob Savi, pa potem do Slovenske vasi.
Vidim pa, da je že v LJ na dolenjki trenutno kolona.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.985
167
63
Na tejle spletni strani sem gledal, kao osveženo pred uro ali dvema, kakor piše zraven... vsi poročajo o zastojih. Ko pa klikneš na povezavo, je pa novica stara 2 leti. Meni se je pa čudno zdelo, kako to, da dars nima nič objavljeno. Tako da zgleda, da res ni nobenega zastoja niti na Obrežju.

Times
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.985
167
63
Po štajerski AC je sicer kakih 30, 40 km manj, voziš pa se pol ure dalj kot po dolenjki. Ne gremo točno v Varaždin, ampak kakih 30 km stran...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik scorpion pravi:
Na tejle spletni strani sem gledal, kao osveženo pred uro ali dvema, kakor piše zraven... vsi poročajo o zastojih. Ko pa klikneš na povezavo, je pa novica stara 2 leti. Meni se je pa čudno zdelo, kako to, da dars nima nič objavljeno. Tako da zgleda, da res ni nobenega zastoja niti na Obrežju.

Times

tukaj se gleda stanje na cestah
wink-1.gif

pa na levi izberi kamere in vidiš najbolj realno.
imaš pa tudi razne appe za telefon (promet...)
http://www.promet.si/portal/sl/razmere.aspx

za hrvaško pa http://www.hak.hr/info/ (zavihek putne infromacije)
pa tudi imajo app za telefone...