Kdovamlaže HIGHlights....

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.895
1.561
113
Nuku`Alofa
Saj nisem rekel, da je težava. Samo povedal sem, da Nova dobi 20k (ter navedel vir) in ker je to v bistvu edini topic v zvezi s to TV sem pač nalepil tu.

Če se pa spustim v podrobnosti mi je pa zanimivo, da je baje ministrstvo za kulturo izjavilo (kot je razvidno iz podnaslova), da "projektni razpisi ne morejo biti socialni korektiv za zasebne medijske hiše" in imho je NovaTV prej zasebna kot javna, predvsem pa je NovaTV politično neuravnovešena in se jasno nagiba na eno stran medtem pa npr. Delo in Dnevnik nista bila med izbranimi prejemniki, ker so premalo uravnoteženi in premalo lokalni. To mi pa že malo diši (smrdi?) po dvojnih merilih.

Pa saj Delo in Dnevnik nista javna? Sta prav tako v zasebni lasti kot NovaTV...

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
25.536
6.227
113
Pa saj Delo in Dnevnik nista javna? Sta prav tako v zasebni lasti kot NovaTV...
Ja saj nisem rekel, da sta javna. Ministrstvo je izjavilo, da državni denar ne more biti za medije v zasebni lasti (in istočasno da denar NoviTV), Delu in Dnevniku pa je bila baje direktno očitana neuravnoteženost itd., indirektno pa tudi to glede lastništva.

Denis

Guru
22. jul 2007
23.868
2.664
113
Ja saj nisem rekel, da sta javna. Ministrstvo je izjavilo, da državni denar ne more biti za medije v zasebni lasti (in istočasno da denar NoviTV), Delu in Dnevniku pa je bila baje direktno očitana neuravnoteženost itd., indirektno pa tudi to glede lastništva.
Ni mi jasno, kaj ostali mediji so vsi drzavni?
Vedno sem sklepal, da je vsak medij razen rtv in sta skupina malo premoznejsih ljudi..

• Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
25.536
6.227
113
Ni mi jasno, kaj ostali mediji so vsi drzavni?
Vedno sem sklepal, da je vsak medij razen rtv in sta skupina malo premoznejsih ljudi..
Enako pri meni. Zato pa me je tista izjava ministrastva o zasebnem lastništvu tako presenetila. Po drugi strani bi pa že lahko vedel oz. se navadil na to, da znajo kar lepo presenečati na premnogih področjih :D

tomi

Guru
1. sep 2007
13.119
3.096
113
37
MB
kaj vam jaz že skoz pravim ... max 500 k ljudi v realnem sektorju živi celo to državo. tak da nam še kr okej gre.

ostalo pa priveski pa priveski na priveskih, ki več kot očitno na trgu ne morejo preživet.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

bizi

Guru
21. nov 2007
18.163
2.368
113
Kočevska
Saj nisem rekel, da je težava. Samo povedal sem, da Nova dobi 20k (ter navedel vir) in ker je to v bistvu edini topic v zvezi s to TV sem pač nalepil tu.

Če se pa spustim v podrobnosti mi je pa zanimivo, da je baje ministrstvo za kulturo izjavilo (kot je razvidno iz podnaslova), da "projektni razpisi ne morejo biti socialni korektiv za zasebne medijske hiše" in imho je NovaTV prej zasebna kot javna, predvsem pa je NovaTV politično neuravnovešena in se jasno nagiba na eno stran medtem pa npr. Delo in Dnevnik nista bila med izbranimi prejemniki, ker so premalo uravnoteženi in premalo lokalni. To mi pa že malo diši (smrdi?) po dvojnih merilih.
Po linkih na NoroTV, ki se pojavljajo na Alterju, bi človek mislil, da imajo vsaj 50% gledanost. :p

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.244
509
113
Obala
... v PON je bla na tapeti strokovnjakinja za prehod znoja med tkaninami (šivilja) ...
Danes pa Lucky Luke "MyMOON", glih k je pasa´la rdeča luna prejšnji teden ... astologinja pa onim bolj levim svetuje
V torek sem bil pa ful jezen na Janšo ker je anuliral oddajo (DoL z JaNšO) ... še dobro, da je bes ublažil Faktor #594 FOVŠIJA BREZ MEJA Kako zavistni smo Slovenci? (mag. mag. Roman Vodeb, Marko Pavlišič), kjer je blestel Vodeb in izvalil kar nekaj dobrih cvetk posebej še na začetku v stilu :
Mater-joška-otrok-drek v kahli ali nekaj tacga :evil: ... poglejte si, če še niste ...

Nazadnje urejeno:

Podobne teme