Kateri skin za IGO vam je najboljši?

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Gurjon.
Mogoče veš, če tale skin močno poveča porabo RAMa ker mi ena naprava z njim stalno blokira in jambra da je out of memory ?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.380
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če ti na ostalih skinih deluje ok, potem je zagotovo kriv gurjon, čeprav ne verjamem, da je kaj bolj požrešen od popularne dimke. Vendar če imaš napravo z vsaj 400 MHz cpu-jem in 64 mb rama, potem tudi ta skin nebi smel delat problemov.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nekateri skini v kombinaciji z več državami (navigiranje preko meje), obširnimi POI-i in verjetno še čim zablokirajo naprave. Rešitev je izklop skina i9n vklop osnovnega.

BTW: a ima kateri skin samo nadmorsko višino na osnovnem zaslonu iGO navigiranja (oz. kako bi jo na osnovni zaslon pripel?) - vse ostalo je meni totalna navlaka (recimo d.i.i. iz tistega ful paketa)
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Meni je Kikker najbolj ustrezal, ampak v zadnjih dveh verzijah IGO-ja ne dela več.
V Kikkerju si lahko nastaviš, kateri podatki se ti prikazujejo na zaslonu. In predvsem - ni velikih prikazovalnikov na levi strani zaslona.

Očitno bom moral nazaj na starejšo verzijo. Zaradi tega sicer v Sloveniji ne bom več videl novih zgradb, ampak bom že preživel
wink-1.gif



LP, M.

Btw. Nadmorska višina je zakon
wink-1.gif