Kateri GPS tracker ,števec, za kolo...

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.907
273
83
tam ko se terc po tori rola
Prispel IGPSPORT iGPS20E, Danes na Polimaratonu doživel krstno vožnjo. Enostaven za uporabo, jaz sem zadovoljen. Kolega je opravil isto turo (Garmin Edge xxx), rezultati identični. Torej za 30 evrov dober nakup.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Kupujem števec za specialko, rad vozim klance, si zadam budget recimo okoli 300 € (lahko v plus, lahko v minus = odvisno od funkcij) in imam v mislih Garmin Edge 530, potem pa odkrijem Sigmo BC 23.16 STS. In se mi vklopi način Gorenjca in se nekako noče ugasniti... Kaj pravite na ta dva modela? Navigacije 95% ne potrebujem... Za to imam še svoj telefon (google map)...
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
380
123
43
Sigma je veliko cenejši z veliko več opreme, ki pride zraven po defoltu. Pri garminu pa dobiš "samo" enoto ( števec ) za 300 eur, vse ostale senzorje, če jih rabiš, moraš dokupit. Ima pa, verjetno, garmin večjo podporo za analizo podatkov in vse ostalo preko garmin connecta. Jaz na kolesu uporabljam Fenix 3 v kolesarskem načinu in dobim vse podatke, ki jih rabim. Ne dvomim, da je namenski Edge boljši.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.907
273
83
tam ko se terc po tori rola
No, z iGPS20E sem bil zadovoljen, sem pa pogrešal podatke o srčnem utripu. Posebej sem uporabljal pulsmeter na uri.. Letos sem šel v ''posodobitev'' in naročil BSC100S, dodatno senzor kadence in hitrosti, pa pulsmeter za podlaht. Vse skupaj 150 evrov. Uporabljam že mesec dni in sem zadovoljen. Dela kot mora, podatki točni.