Katere terme s tamalim otrokom...

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.317
294
83
39
Ljubljana
... da je voda topla, čisto in hrana še kokr tok uredu?

- Termana... je čisto, spodaj je voda premrzla, v zadnjih 2 letih se hrana občutno poslabšala.
- Čatežke... preveč umazano...

Kaj pa terme Ptuj? Rimske terme? Moravske 3000? Moravske Vivat?

Kdo že bil tukaj kje?
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.424
853
113
Če za otroka še ne rabiš toboganov, potem je VIVAT zelo OK.

Voda topla, čisto, ceneje kot v Termah 3000 in ni take gužve.

Pa vzemi depandanso, je mal ceneje in full ogromni apartmaji. Res pa je treba 100m iti peš do bazenov.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.317
294
83
39
Ljubljana
Depandanso v Vivatu poznam, samo se ne spomnim več bazenov in hrane
smile-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.052
113
Terme 3000 odsvetujem. Bil za prvomajske (2013). Tuši tako grozni, da otroka ne moreš normalno stuširat. Pa hrana znotraj se mi je zdela slaba.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
nekam kjer je čim manj upokojencev.sicer nimam nič proti njim ampak skoraj nihče se pred vstopom v vodo ne stušira,so pa tudi pravi rekorderji kar se tiče obiskov WCja.lahko so v vodi po 4 ure pa niti enkrat ne rabijo it,da ne omenjam da se pacajo po đakuzijih po celo uro skupaj da ostali tudi na vrsto ne pridejo,z svbojimi copati tacajo tako zunaj kompleksa kot po bazenih.kar se tega tiče so meni Rimske terme top.je pa res da so rimske bolj polne parčkov in bi znal razposajen otrok mogoče kakega celo zmotit.Vivat je bil za vikend poln maldih družin tako da odločitev ne bo pretežka
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
glede na to da boš v prekmurju je hrana najmanj kar te lahko srbi.če ti vivat ne bo odgovarjal glede hrane imaš 3min z avtom do vinotoča aleksander kjer je hrana
zmaga.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Tole pisem iz hotela Svoboda od term Krka v Strunjanu. Ogrevan bazen s toplo morsko vodo, cena 43 EUR na osebo (lovimo last minute ponudbe), hodimo kar pogosto zaradi hčerke in smo zadovoljni.
Aja, pa se brezplačno polnilo postajo za električna vozila imajo.

P.s. Smo bili pa tudi s Prekmurjem vedno zadovoljni.
 
Nazadnje urejeno:

matej_

Guru
25. okt 2007
2.099
636
113
Vivat je ql, nazadnje bil tam z dveletnico pred skoraj tremi leti, prvic smo bli ko je bla mala stara ene 3 al 4 mesce, tk da sem bil 2x tam. hrana se mi je v termah 3000zdela boljsa predvsem zaradi bolj mnozicne izbire, drugace okus in frisnost super, zelo dobro, osebje prijazno, ustrezljivo, skratka nam je blo 1A. Edina kritika je bila, da ce si sel z otroskim vozickom v bazen si moral nest vpzicek v roki preko tistega nadhoda, kjer se notranji bazen spoji z zunanjim. Za invalidski vozicek imajo tisto dvigalo, ampak je blo men lazje nest vozek s kosaro tistih par stopnic. Priporocam depandanse, res apartmaji vlki da se zgubis noter, vsaj take smo mi dobli.