Kamp Sirena Novi Grad lopovi ali norci ?

Zetor

Pripravnik
6. apr 2010
451
2
16
Iz Istre prihajajo nove pogodbe za pausal 2013 danes sem govoril z znancem ki ima tam pausal ze vec let. Lani so mu ti lopovi ceno iz 2,200 € dvignili na 2.500 € in je to nekako pozrl in odpavsalal se lansko leto,te dni pa nov sok lopovov iz Sirene ceno so iz lanskih 2,500€ dvignili na 3.300€.
Svet se utaplja v krizi,cene avtov,nepremicnin,storitev...se nizajo a ti tamdoli ki ponujajo kamenje in morje oni v dveh letih to njihovo ponudbo dvignejo za 70%. Znanec je imel sreco in na prikolico je cakal domacin tako da je danes ze prodana in misel na pausal pozabljena , skrbi pa me zdravlje ljudi ki bodo te zneske tem lopovom se vedno placevali in teh ment. revezev je po komentarjih na spodnjem linku kar veliko....
http://www.facebook.com/groups/sirenarji/
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Kaj pa nej naredis ce obstaja opcija placila, ti pa ze leta furas to sceno in drugega ne poznas?

Ce pogledas razmere na hrvaskem bos opazil, da so kriticne, da narod komaj zivi. Torej iscejo resitev. Vecina jih je na nivoju slo managerjev, ki ve da je 300 krat 3300 vec od 300 krat 2500 narni strani in da je 3300 letno manjk kot preracunsno po dnevih.
Redki pa vedo, da 10 letni nacin tskega dela pelje v roje tujcu oz propad.
Dvig cene je ok, ce se investirs. Tuji kampu molzejo za kes, domaci za prexivetje.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Ovce je treba striči.

Koliko na primer pride leasing obrok za nakup stanovanja nekje na podobni lokaciji? Nobenega strhu pred burjo, sezona je dolga 12 mesecev, ogrevanje,...
ali pa najem stanovanja. Sem prepričan da se dobi primerno stanovanje za 300 evrov mesečno...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.500
5.675
113
Zato pa sem jaz šel raje v nakup apartmajčka. Seveda je to bilo v času ko še ni bilo krize (danes tega nebi naredl) in so takrat vsi kolko-tolko kempi imeli pavšal okol 3k eur. Zato sem se odločil za to varialtno: stroški najema parcele x 10let + prikola = en apartmajček. Je pa res da se ne morem selit in da avanturistično življenje v apartmaju ni enako življenju v kempu.
Lani so v Šimunih dvignili menda na 3,5k in sem poslušal zgodbice kako ljudje na veliko furajo prikolice ter bežijo iz kempa. A ko sem kemp obiskal je bil nabito poln. Seveda so prevladovali tujci, SLO tablice so bolj v majnšini. Tako da se Hrčkom verjetno ni za bat da nebodo imeli dovolj klientele, le Janezov bo manj.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
sam pred leti so se znebil svabov s carinjenjem..in zdej kot poslusam pavšaliste jih mečejo ven, šopajo not mobilne hišice.

pa na drugi strani parcele.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
ksz
Hmmm, podforum se imenuje popotniška malha, tako da ne vem kaj to dela tukaj
evil.gif

Drugače je takole: še vedno je izjemno težko dobiti plac za pavšal v kateremkoli kampu, tako da so očitno še vedno dovolj poceni. In Hrčki so pač samo podjetni in prilagajajo ponudbo glede na povpraševanje, res pa je tudi da se marsikje želijo znebiti pavšalnih gostov (glede na obnašanje marsikoga od njih tudi ni nič čudnega
rolleyes-1.gif
)
Sicer pa, pogledat si je treba recimo ceno pavšala v Sloveniji pa ti bo vse jasno.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.500
5.675
113
Sam malo spremljam sceno kampiranja. Primer je moj svak, ki so mu iz začetnih 2k eur v Primoštenu dvignili na krepko čez 3. Seveda so mu hkrati dali vedet da pavšalisti niso ravno zaželjeni. Samo če si oven in rineš z glavo skozi zid, potem pa plačaj. Valda pa se on in njegovi kalibri vedejo, kot da je potem kamp njihov, nočni red in mir jim je španska vas, prepoved kurjenja, kaj za vraga je to.... itd. Potem pa ni čudno da so mačehovski do pavšalistov. Na koncu pa še jih nagnat ne morejo, ker so plačali za celo sezono. In Ðajiæi zahtevajo še najlepšo parcelo vsako leto eno ta isto in se puranijo na njej. Iz pred mojih oči je sosed Nizozemec pakiral, ker mu je prekipelo in sem bil samo en dan tam na obisku. In če je pri večini tako, jasno da se jih hočejo rešit.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
467716-post_slo.gif

p.s. Nimam nič proti pavšalistom samo kako se eni vedejo je pa pod kritiko. Primer: na neparceliranem delu kampa si postaviš šotor, baba pride čez vikend v prikolico in *****: "kako bom pa na sekret hodila? Že 30 let hodim po istri trasi...
bonk.gif
"
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Zetor pravi:
Iz Istre prihajajo nove pogodbe za pausal 2013 danes sem govoril z znancem ki ima tam pausal ze vec let. Lani so mu ti lopovi ceno iz 2,200 € dvignili na 2.500 € in je to nekako pozrl in odpavsalal se lansko leto,te dni pa nov sok lopovov iz Sirene ceno so iz lanskih 2,500€ dvignili na 3.300€.
Svet se utaplja v krizi,cene avtov,nepremicnin,storitev...se nizajo a ti tamdoli ki ponujajo kamenje in morje oni v dveh letih to njihovo ponudbo dvignejo za 70%. Znanec je imel sreco in na prikolico je cakal domacin tako da je danes ze prodana in misel na pausal pozabljena , skrbi pa me zdravlje ljudi ki bodo te zneske tem lopovom se vedno placevali in teh ment. revezev je po komentarjih na spodnjem linku kar veliko....
http://www.facebook.com/groups/sirenarji/

a je to edini kemp na hrvaškem?

imel sem dve sezoni prikolo v več kot solidnem kempu v Istri za 1200€ paušal
zdaj je baje 1500€ sam mene ne zanima več
zmaga.gif
 

Zetor

Pripravnik
6. apr 2010
451
2
16
Onbasanje nasih pavsalistov je resnicno pod vsako kritiko,brezobrazni ,otroci popolnoma neuzgojeni in prepuceni sami sebi se derejo po kampu ,nihce jih ne kroti...
Predlani so mi prikolico odstopili za dopust pa sva sla tja z zeno. Harmonikin meh so nategovali vsak dan en dan kar na dveh koncih in to ze popoldne pa do nocnih ur...praznovanje rojstnih dnevov slovencev se vrsti dan za dnevom... a Nemci, Nizozemci...pa nimajo nikoli rojstnih dni ker jih sploh ne slisis.
Dve prikolici naprej najmodernejsi starsi (tablice LJ ) na svetu ki otroka uzgajajo po nevem kaksni butalski metodi, ko otrok joce in se dere ga nesmes ne tolaziti ne prijeti... ob 5 zjutraj ko je v kampu tisina poslusat to butalsko dretje ki se razlega cez cel kamp in starsa mirno pijeta kavo pred baldahinom....Isto se ponovi popoldne ko bi clovek malo zadremal...
Brez slo pavsalistov bi resnicno kampi dobili na kvaliteti in kaze da se jih na ta nacin skozi podrazitve hocejo resiti.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
v teh cajtih se ne sparušuje kakšne volje je tisti ki plača, samo da ima denar in da plača... če hrčki ne morjo preživet mal harmonike in dobre volje v kampu pa naj tam naredijo vojašnice in držijo strogi red.

Mene pride apartma ob morju +/-50 EUR na dan, odvisno od meseca. V kamp tud nosa ne pomolim... nekako se ne najdem z folkom ki hodi na dopust z vso kramo ki jo premore in živi tam enako kot doma, samo d aje ob vodi. Ful spročujoče res. Pa še vsako leto po možnosti na isti kup storžev postavit bivak
stupid-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
No realno gledano je apartmajska nastanitev bolj podobna temu, kar imaš doma, kot pa šotor/prikolica. Tudi v apartmaju lahko živiš cel teden na pašti, ki si jo prinesel s sabo ali pa v šotoru hodiš cel teden ven jesti.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Mikulja pravi:
v katerem kampu si imel?

AC Tunarica v "bližini" Rabca.

Je pa res to kar pravi Zetor. Ni miru v kempu zaradi slovencev in italijanov
wink-1.gif

Imajo pa enga hudga varnostnika, ki je celo noč okoli po kempu.
Zgodilo se je že da so ene take "žurere" nagnali.