Kamp Menina

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Pozdravljeni,

nekako razmišljam, da bi šla s sinom za nekje 10 dni v ta kamp.

Poslal sem jim nekaj vprašanj, pa mi po 10 dneh niso odgovorili.

Znalce bi vprašal:
- se da kopati v jezeru v kampu? Na nekih video posnetkih je le ta bolj mulj.

- se da dobiti camping mesto npr. konec julija?

- priporočam se za še kakšno mnenje.

smile-1.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
- se da kopati v jezeru v kampu? Na nekih video posnetkih je le ta bolj mulj.

Da se, če te ne moti, da gre za mlakužo z vodo zeleno-rjave barve.

- se da dobiti camping mesto npr. konec julija?

Glede na to, da so postali zelo usekani na denar, te bodo sigurno kam stisnili. Vprašanje pa, če si tega želiš. Tudi če najdeš spodobno parcelo, ni nobene garancije, da ne bodo zraven tebe stisnili koga drugega. Parcele namreč niso označene / razmejene, ampak stvar funkcionira v smislu, "ja tamle je še neki prostora, mal se stisnite, pa bo".

- priporočam se za še kakšno mnenje.

Pred leti je bil to super kamp, potem pa je lastnik zavohal denar in je na račun kvantitete šla kvaliteta precej dol. Kot že rečeno, natrpajo notri preveč ljudi, sploh med vikendi zna biti problem. Opazil sem tudi, da so do tujcev bolj prijazni in ustrežljivi kot do Slovencev. Zelo moteče je tudi, da se čez dan hodi tja kopat zunanji folk, tako da je veliko "prometa", malo miru in tudi občutek varnosti ni ravno najboljši, ko se mimo sprehaja kar en x folk.

Da ne bom samo kritiziral - za otroke je verjetno eden bolj zanimivih kampov zaradi igral, plezališča, zip-line, indijanske vasi, bližine vode ... Med gosti prevladujejo Nizozemci in Belgijci (družine in starejši), tako da ni kakšnega razgrajanja in podobno.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.495
886
113
Alfabet, glede kopanja si pa tako napisal, kot da je reka Savinja od kampa Menina.Tja se je hodilo kopati že v časih, ko je bil ta kamp še čista polomija. Je pa notri večina tujcev v poletnem času, oziroma Nizozemcev.
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.588
8
38
če hočeš bolj mir imaš čez Kamping Savinja, tam je bolj mirno pa kopaš se pač v Savinji
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Sem dobil njihov mail.

Pravijo, da je "gužva" od 18.7.do 5.8. in v tem terminu potrebna rezervacija.

Povprečna velikost kamp parcele pa naj bi bila 120 m2.

So med tem označili?

Saj niti ne vem, kam.

Morja je po 10 dneh dovolj, kamp z aktivnostmi in ne takšno vročino mi je pa zanimiv.

Mi je vseeno kje v Sloveniji. Ima mogoče kdo kakšno dobro izkušnjo?
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:
če hočeš bolj mir imaš čez Kamping Savinja, tam je bolj mirno pa kopaš se pač v Savinji


Evo, stestirano.
Camp "Savinja" je po mojem mnenju (po 2 minutah ogleda) idealno mesto, da se človek, ki želi storiti samomor, lažje odloči.
To je travnik, ki nima sence, kjer je 5 šotorov. Savinje ni zraven oziroma ni ob kampu, ampak moraš do nje okoli ograje do ne vem kam, ker me je prej vse minilo.. Lokala ni. Edina pozitivna stvar so drevesa v okolici, da si skrajšaš muke.

Kamp Menina je pa nekaj popolnoma drugačnega.
Urejena zadeva, imaš vse. V lokalu so izjemno prijazni in ustrežljivi.
Hrana je zelo dobra, kot tudi postrežba.
Prostor za kampiranje ni bil problem najti. In to nekje 250 m2 na super lokaciji.

Še posebaj pa moram pohvaliti tudi sosednje Športno društvo (zraven kampa) - športna igrišča, kjer so prav tako izjemno prijazni ljudje.

Tako kot je nekdo omenil, so v kampu v glavnem Nizozemci. Belgijcev pa ni.

Skratka priporočam.
zmaga.gif