Kamp letos, le kam, le kam?

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.279
45
48
Začetek julija, glede države nisem zbirčen, želja glede kampa pa je, da je lepo urejen (ni divji), velike parcele, senca, bližina morja, lep dostop v morje (ne samo beton), bazeni so bonus, peš bližina mesta z dogajanjem, sprejemati mora šotorske prikolice. Zadnje poudarjam zato, ker sem našel super kamp v Italiji, ki pa sprejema le avtodome in prikoličarje.

Kar sem sedaj iskal in gledal mi je ok Lanterna, samo je daleč od pametnega mesta (Poreč), obala je tako tako, v začetku julija je vreme vprašljivo. V Italiji v okolici Benetk je zanimiv Tahiti. Odprt za predloge...
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.279
45
48
Do 500 eur na teden. Sem pa fleksibilen, če je kaj res dobrega
smile-1.gif

Lanterna recimo ima večje parcele ob morju že vse zasedene, lahko dobiš pa še tiste, ki so druga vrsta in malo manjše.

Aja Njivice (Krk) odpadejo, smo tam že bili. Tam mi je bilo zelo všeč, ker so imeli parcele res lepo ločene, manj mi je bilo všeč, da je bilo bližnje mesto bolj mrtvo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
na cresu v kovačinah bil lani - super, priporočam. so pa najbrž parcele takoj ob morju najbrž že zasedene.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.279
45
48
Kako je s komarji na hrvaških otokih in tudi ob celinski obali? Osebno sem se precej navdušil nad Italijanskimi kampi v okolici Benetk, kjer imajo izjemno mivkasto plažo, senco, skratka vse. A kaj ko je ogromno pritožb nad izjemno količino komarjev, kar meni vse pokvari.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.601
144
63
Jaz priporočam kamp v Zatonu (zraven Zadra). Ima vse kar mlada družina potrebuje.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Jaz priporočam kamp v Zatonu (zraven Zadra). Ima vse kar mlada družina potrebuje.

Razen bližine mesteca, katero želi. Zadar je 12 km stran.

Po mojem njegovim željam zelo ustreza kamp Kozarica, Pakoštane.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.880
2.178
113
zakaj bi bil kamp za družine izven sezone... takrat se nič ne dogaja... jaz hodim dol že vrsto let in vsak izmed treh otrok najde kaj zase... junija in septembra so bili bolj slabe volje, ker se nič ni dogajalo
 

Mzi

Pripravnik
2. nov 2010
111
1
18
Glede tega, da se omenja bližina pametnega mesta Poreč predlagam kamp Bijela Uvala ali Zelena laguna.

Morda kamp Polidor ta je manjši zraven Bijele uvale.
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Tole je pa super. Cene nižje kot na HR. Naslednje leto šibamo sem.

Tukaj sem hotel lansko leto rezervirati za konec junija prkolco (njhovo) ob morju pa je bilo vse zsedeno. Smo potem šli v apartma, pa smo šl pogledat kamp. Zelo lepo urejen, velika plaža, bazen za otroke, igrala, delavnice za otroke, žurke, letos imajo za 4 osebe, 1 teden za prkolco plac 90 evrov (maj ali september, akcijo..). Drugače pa ni bilo veliko ljudi, ko smo šli gledat, tako, da imaš lahko tudi mir.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
391
12
18
Citat:
Uporabnik snjaper pravi:
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Tole je pa super. Cene nižje kot na HR. Naslednje leto šibamo sem.
Tukaj sem hotel lansko leto rezervirati za konec junija prkolco (njhovo) ob morju pa je bilo vse zsedeno. Smo potem šli v apartma, pa smo šl pogledat kamp. Zelo lepo urejen, velika plaža, bazen za otroke, igrala, delavnice za otroke, žurke, letos imajo za 4 osebe, 1 teden za prkolco plac 90 evrov (maj ali september, akcijo..). Drugače pa ni bilo veliko ljudi, ko smo šli gledat, tako, da imaš lahko tudi mir.
Naš problem je, da gremo lahko na dopust takrat, ko je največja gneča, torej okoli 25.7. do 10.8. tako, da imamo vedno tudi najvišje cene. Mi bi tudi koristil njihovo prikolico, leseno hišo ali velik šotor. Bi šel pa tudi v apartma, če je do plaže walking distance.
Kako ste pa šli tja? Po cesti ali na trajekt? Kje ste rezervirali apartma in kolikšna je bila cena?
 

snjaper

Pripravnik
10. avg 2011
116
13
18
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Citat:
Uporabnik snjaper pravi:
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Tole je pa super. Cene nižje kot na HR. Naslednje leto šibamo sem.
Tukaj sem hotel lansko leto rezervirati za konec junija prkolco (njhovo) ob morju pa je bilo vse zsedeno. Smo potem šli v apartma, pa smo šl pogledat kamp. Zelo lepo urejen, velika plaža, bazen za otroke, igrala, delavnice za otroke, žurke, letos imajo za 4 osebe, 1 teden za prkolco plac 90 evrov (maj ali september, akcijo..). Drugače pa ni bilo veliko ljudi, ko smo šli gledat, tako, da imaš lahko tudi mir.
Naš problem je, da gremo lahko na dopust takrat, ko je največja gneča, torej okoli 25.7. do 10.8. tako, da imamo vedno tudi najvišje cene. Mi bi tudi koristil njihovo prikolico, leseno hišo ali velik šotor. Bi šel pa tudi v apartma, če je do plaže walking distance.
Kako ste pa šli tja? Po cesti ali na trajekt? Kje ste rezervirali apartma in kolikšna je bila cena?

Mi smo šli lani v apartma plaža čez cesto, super za otroke.
Šli smo z lastnim prevozom skozi bivšo jugo in vmes prespali v Makedoniji.
Če hočeš rezervirati v tahalata camp prikolice ob morju moraš rezervirat že januarja najkasneje februarja so pa še druge opcije
akti oneirou
armenitsi
areti
vsi so na istem polotoku kot thalata camp.
vsi so lepi šel vse pogledat.
letos gremo pa Alykes beach k je top plaža za otroke in sploh. Sem bil lani tam za en dan
in je bilo super.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Kako je s komarji na hrvaških otokih in tudi ob celinski obali? Osebno sem se precej navdušil nad Italijanskimi kampi v okolici Benetk, kjer imajo izjemno mivkasto plažo, senco, skratka vse. A kaj ko je ogromno pritožb nad izjemno količino komarjev, kar meni vse pokvari.

mi gremo 3. leto zapovrsti v Lignano, kjer do zdaj komarja še nisem videl. Je pa res da gremo v hotel, ampak na plaži komarjev ni bilo.