Kameleon in njegovo moderiranje

jest5

Guru
18. avg 2007
25.170
-8.268
113
Če on izjavi, da ne bo več sodeloval v neki temi, pač ne bo sodeloval.
Ampak ti moraš opletati s kurcem in mu blokirati pisanje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Seveda......ker čez pol dneva po jjegovi JAVNI želji je takoj kot pri kalbo.......15tem o tem odprtih in jokanje......in poskušanje dosečt nekaj s trmo po vezah pa....

LoL res!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.170
-8.268
113
Ni prošnje/poziva k blokadi.
Bizi pravi, da ne bo več smetil teme s predrkavanjem s tabo.


Blokada iz čistega podjebavanja uporabnika
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in gr69

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.356
8.721
113
Joj kalbo si ena navadna jokica ki iščeš pozornost tu gor! Pišem tvoji stopnji primerne odgovore! Ker ti imaš očitno občutek da si še vedno vrtcu in da se bomo kregali za vsako narobe postavljeno ločilo....grd pogled....younameit!

Da bo bralcem jasno......trenutno me poskuša jahat ker sta se bizi in tomi zmerila IQ v temi.....o JJ protestih? En je bil debil...drug pa idijot.....in sedaj me že 2 dni jaha naj ju banam.....LoL

Mislim model.......nekaj v tvojem lajfu ne štima da si se odločil jahat moj lulček! Čimprej poštimaj to preden gre kaj v organ! Kot sem ti napisal....žena...sodelavka....ljubica.....nek nov hobby!

Resno!!!
Klasika. Zajebavanje, norčevanje in preusmerjanje pozornosti. Tvoj domet pač.
Edit: Si pa upam trdit, okol lulčkov pa to, da teb vsaj mal stop, ko stisneš ban, če ti že ne pride.
Pa obljubim, od sedaj stiskam report sam na tvoje cvetke.
 
Nazadnje urejeno:
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ni prošnje/poziva k blokadi.
Bizi pravi, da ne bo več smetil teme s predrkavanjem s tabo.


Blokada iz čistega podjebavanja uporabnika
Točno tako. Umaknil sem se iz predrkavanja s Kamele0N-om in on me je blokiral iz čiste zajebancije, ker je to pač v njegovi moči. :evil: Upam, da to teme spremlja še kak drug moderator in mu bo na njihovih sestankih postavil kako vprašanje.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

luka51

Guru
16. avg 2007
13.845
5.087
113
Mislim model.......nekaj v tvojem lajfu ne štima da si se odločil jahat moj lulček! Čimprej poštimaj to preden gre kaj v organ! Kot sem ti napisal....žena...sodelavka....ljubica.....nek nov hobby!
Čisto resno?
To se tebi zdi odgovor primern za osebo z nazivom moderator? Pa nima veze komu se odgovarja.
Moderator bi naj bil nek vzor obnašanja. moderator bi naj bil na nekem nivoju kakšnega se želi od ostalih uporabnikov. Ko se pa s svojimi komentarji spustiš na, po tvojem mnenju, razne nivoje, da te uporabnik razume si pa popolnoma enak kot tisti ki jih bloikiraš in banaš.
In če še nisi opazil malo poglej okoli. Marsikomu na forumu ni jasno po kakem določevalnem ključu si bil ti izbran za moderotarja. Pa nima veze al si v čveku al kje. Enostavno s svojim obnašanem nisi primern za moderiranje.
Zgleda nekak tak, kot da bi dal lopovu dnar za pazit, da ga kdo ne odnese.
Namesto, da bi držal nek nivo na forumu ga s svojim delo in pisanjem v bistvu znižuješ.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.356
8.721
113
Kameleon spet selektivno blokira tiste, ki so mu trn v peti, ostale pusti.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Čisto resno?
To se tebi zdi odgovor primern za osebo z nazivom moderator? Pa nima veze komu se odgovarja.
Moderator bi naj bil nek vzor obnašanja. moderator bi naj bil na nekem nivoju kakšnega se želi od ostalih uporabnikov. Ko se pa s svojimi komentarji spustiš na, po tvojem mnenju, razne nivoje, da te uporabnik razume si pa popolnoma enak kot tisti ki jih bloikiraš in banaš.
In če še nisi opazil malo poglej okoli. Marsikomu na forumu ni jasno po kakem določevalnem ključu si bil ti izbran za moderotarja. Pa nima veze al si v čveku al kje. Enostavno s svojim obnašanem nisi primern za moderiranje.
Zgleda nekak tak, kot da bi dal lopovu dnar za pazit, da ga kdo ne odnese.
Namesto, da bi držal nek nivo na forumu ga s svojim delo in pisanjem v bistvu znižuješ.

saj je na zalost tu gori veliko b....ov. ampak moderator pac ne bi smel biti na njihovem nivoju.

kar si napisal drzi in pocasi bo to forum zapufancev, zafrustrirancev in parih vseznalcev. ne pozabimo na kvazi hebace
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
kako to zgleda Blokada?
-nekdo admn/moderatori-u stopi na rep, prst, žulj
-admin/moderator oceni da si prekoračil temo
-nekdo te zašpeca adminu/moderator.
-in admin/moderator ponosno izpolni pravico.
če si zaupamo, kako zrihtati sač, kako narediti, da ne zaj...eš dizel, damo slike lepih bab gor, lahko DOBIM-o tudi kako razlago o dejanju.
podobno kot: storil neznano kaznivo dejanje, neznano kje, z nevemo kom, enkrat bog ve kadaj, če ni pa še bo....
še tako zajebana policija ti lepo napiše kaj in kako.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Pa ti prejšnji teden nisi šel samo adminom /moderatorjem na živce....
Bral sem te v večih temah...in iz teme v temo si bil bolj nerazumljiv....tudi drugim uporabnikom...

Zato te NISEM BANAL kot hočeš tukaj predstaviti....ampak sem ti V OPOZORILO samo onemogočil udejstvovanje v temi kjer si najbolj najedal....

Če te je pa še kdo vzporedno bannal pa ni moj problem...