Kam?

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Torej: Januar, cca 3 tedni nekam na toplo. Backpack varianta, bistvo je, da je tam poceni spanje ter hrana in da je kaj za videt. Ne samo turisticne tocke, rad bi zacutil zivljenje tamkajsnjih ljudi.
Najbolj me vlece v Indijo ampak niti ne vem kako bi se je lotil (kater del) in tudi 3 tedni ni ravno veliko casa.
Mogoce Filipini...

Kaksni drugi predlogi? Ni nujno da je ravno Azija. Lahko tudi Afrika ali S in J Amerika.

Lp
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
JZ del Indije sem že opisoval!

Tudi Filipini so še (večinoma) zelo lepi. Razen na parih krajih (kot naprimer Boracay) je narava še fenomenalna, tako nad kot tudi pod vodo. Je pa potrebno za backpack varianto imeti dovolj časa. Midva sva v Rohasu (Mindoro) kar 3 dni čakala lokalno "ladjo" za na Boracay. Šla sva pa od Manile, preko Mindora na Boracay, na Panai, Negros, Cebu, Bohol in Malapasquo, vse z džipneji, busi in čolni. Vrnila pa sva se preko letališča v Cebuju in Manile v Evropo.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
če si začetnik je lahko Indija kr hud šok.probaj tajsko ali pa filipine.vse info imaš na alterju
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Tajska, Vietnam sem že bil. tako da mi stvari niso ravno tuje. Zdaj se pa odločam med indijo in singapur + malezija...