Kam živeti, da je toplo in ob morju?

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Recimo, da si navaden zemljan z navadnimi prihodki in bi samo zamenjal okolje za leto ali dve, za finančno približno enako močnega. Kam bi se namenil?

Pogoj je, da je tudi pozimi precej toplo in, da se da kaj denarja zaslužit. Bodisi turizem, bodisi, da gre za mesto in imaš več opcij.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
Če hočeš konstantno poovečini lepo in toplo vreme, potem kanarski otoki.

Druge opcije so še, ampak je tak ,da je potem al poleti "prevroče", al pa da je pozimi potem deževna doba.
 
Nazadnje urejeno:

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Portugalska ali pa kak J Španije, samo ne vem kako boš tam kakšno službo dobil.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Če hočeš konstantno poovečini lepo in toplo vreme, potem kanarski otoki.

na kanarcih lohk z niggerji prodaja fake torbice
grin1.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Mauritius, delo: poročni fotograf
evil.gif

Me je resno kar zamikalo, ko sem videl, da imajo kar konkretne cene tamkajšni fotografi, sploh pa ko vidiš slike
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Z glasbo bi lahko lepo sluzil, recimo okoli 200 eur ne vecer. Nisem pa poroka tip glasbenika, ampak bolj kitara in balade ali pa kitara in tezji rock. Kaj pa capo verde?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Mislim, da oba pogoja naenkrat (toplo okolje celo leto ter enako močno finančno okolje) na tem svetu izpolnjuje samo Avstralija.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kje pa kaj misliš delat v Španiji glede na to, da je tam četrt ljudi brezposelnih in da nekako ni ravno delavska meka?
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Takole je. Jaz imam drugače ogromno željo, da se spokam v NY, ampak imam problem, ker če grem za dalj časa, se moram svojega posla znebiti. Če pa grem v Evropo, pa lahko veliko večino opravim kar iz daljave, glede na to, da gre za internetni posel. In v tem primeru bi pač imel reden prihodek za redne stroške tam, se pa uvarjam tudi z glasbo (od koncertov, DJ, karaoke, organizacija večerov) in potem gre takole: aii mesto ali pa nekje ob morju, kjer je turizem. Z enim koncertom se večeru da lepo zaslužit in v kolikor bi imel vsaj 5 špilov na mesec mi ne bi bilo hudega nikjer.

Drugače pa sem računalničar, žal samo s srednjo šolo.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Recimo, da si navaden zemljan z navadnimi prihodki in bi samo zamenjal okolje za leto ali dve, za finančno približno enako močnega. Kam bi se namenil?

Pogoj je, da je tudi pozimi precej toplo in, da se da kaj denarja zaslužit. Bodisi turizem, bodisi, da gre za mesto in imaš več opcij.
jaz že imam place to be..Sevilla. The best mesto za živet. Sedaj v zimi ima čez dan cca. 15 C. Če pa ob morju, pa kakšna Valencia (kot je že nekdo omenil). Skratka meni je južna Španija wannabe destinacija