Kam za 4 dni "lufta" v J. Dalmaciji

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Rabim kakšen dober predlog.

Od 14. - 17.8. morem poiskati neko dobro varianto, najraje autokamp v okolici Splita lahko kje prej ali pa malo dlje od Splita, od 17.8. naprej imam na Šolti rezerviran apartma, bi pa rada vikend prej izkoristila za malo uživanja in kakšen potep... prvo sva mislila it v Dubrovnik, ampak sva bila že nekajkrat in tam "nimaš kaj" delat, na Šolti naj bi bil avtokamp ampak ko odprem google povezave mi vrže ven vse drugo kot to, za kaj drugega pa nimam idej ta trenutek, bi mi bilo pa to najljubše.
Na nek drug otok ne misliva hodit za tiste 4 dni, razen če ima ta otok potem direktno trajektno povezavo na Šolto.

Če ima kdo kakšen predlog, kam za te 4 dni it in kje je kakšen dober avtokamp bom vesela vsakega predloga...

LP
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Šolta je šele tuga
smile-1.gif
resnično. Tam je še penzionistom dolgčas.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Šolta je šele tuga
smile-1.gif
resnično. Tam je še penzionistom dolgčas.

To je meni the best, to jaz rabim, sonce, vodo, MIR, sveže ribe, žar...

@shift: hvala, bom malo pogledala, sicer sem bila pa mi ni bilo ne vem kaj, ampak morda je za nekaj dni najbojša rešitev
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Enako tudi jaz, predvsem mir, vendar pa tudi lepo morje in zanimivo okolico... hehe, saj boš videl rupetino od Šolte.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.482
1.048
113
Bil lani na Hvaru v Jelsi v kampu Grebišæe in bil zelo zadovoljen! Zelo urejeno, čiste sanitarije, senca, prijazno osebje in lepa plaža.

Tik pred tem sem bil pa še na Korčuli v kampu Kalac, ki ga prav tako priporočam. Sicer mi plaža ni bila tako všeč, ampak imaš krasen sprehod do samega mesta Korčula, ki pa je tudi zelo lepa.

Pred parimi leti pa sem bil tudi na Murtru v kampu Jezera Lovišæa, kjer je bilo tudi vse zelo urejeno, nekaj manj sence, plaža pa tudi ni bila nič posebnega... Je pa Murter majhen in ga zelo hitro obletaš...

Lahko pa še kaj vprašaš, če želiš imam celo kako fotko na lagerju...
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Bil lani na Hvaru v Jelsi v kampu Grebišæe in bil zelo zadovoljen! Zelo urejeno, čiste sanitarije, senca, prijazno osebje in lepa plaža.

Če je to tisti kamp blizu pokopališča, potem ne vem kje je tam kakšna lepa plaža
confused-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.482
1.048
113
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Bil lani na Hvaru v Jelsi v kampu Grebišæe in bil zelo zadovoljen! Zelo urejeno, čiste sanitarije, senca, prijazno osebje in lepa plaža.

Če je to tisti kamp blizu pokopališča, potem ne vem kje je tam kakšna lepa plaža
confused-1.gif

Se mi nič ne sanja o kakšnem pokopališču...
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Citat:
Uporabnik shift pravi:
murter

Brat je bil v kampu slanica in je bil zlo zaduvoln. Kamp gleda proti morju na jug in ne proti obali, tako da je mogoče mal lepše za pogledat, pa še 2 brata mata to čes s katerima se da baje use zment in puguvort. Cena je baje tud ugodna, onadva sta bla pr prajtlih u prikolci in nista niti takse plačala, sta rekla, da tud nista zahtevala, ker je to tam baje že kr v pavšal ušteto, neglede na osebo k je dol. Ribce ti pa baje usak dan skor prpelejo ribiči, samo pogledaš, kdaj prhaja ladja, greš 1km stran in dobiš za 30 kun polno vrečo
smile-1.gif