kam v septembru za 4-5 dni?

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.981
15
38
Bled
Z drago bi rada odklopila možgane in za 4-5 dni izginila iz Slovenije. Samo zaenkrat nobene pametne ideje. Sva odprta za vse predloge, gledava ali Valencio ali Dolomite ali Balkan tour... kakšen bi bil vaš idealen podaljšan vikend, lahko z avtom, avionom...cena tam do ene 500€, če se da
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Malta je kul, ne prevelika za obdelat, toplo, pivo je po 1,3-1,5€
smile-1.gif
, avio karte so pa tudi ugodne iz Trsta/Trevisa.
 
Bilo to za Valencio ali pa za Malto 500 € za dva verjetno ne bo problema - Poznam Malto (bil 3x) in Valencio - Ce hoceta plazo in gastronomijo "valenciano " bi vama svetoval Katalonijo - edino kar je avion v Valencio prileti ob polnoci - ne vem pa ce metro in tramway se delata po polnci - namrec zgodilo se mi je da sem placal aeroport-hotel 33 € v eno smer medtem pa stane metro 1.20 €

Za na Malto pa je potrebno vzeti tedenski abonma za avtobus 12 € in bosta pregledala lahko celi otok od severa do juga na Marsasloka Ogledov je vredna in Malta in Valencia (osebno nisem prevec za plazo, ker je voda prevec mokra)
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.981
15
38
Bled
Tudi nama je plaža na zadnjem mestu, bolj nama diši ogled znamenitosti, utrip mesta, vožnja s kolesi itd... Plaže imava za en dan dovolj. Gledal sem tudi Barcelono ampak se mi zdi vsaj na cene hotelov kar dražja. V Valencio iz Trsta prileti ob polnoči iz Benetk pa dopoldne.