Kam po cenejšo 3delno obleko

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Rabim za eno slovesno priložnost, pa nisem glavni akter, stransko-stranski...

Tako da ... kje imajo, pa recimo v BTC LJ kake cheap (ne preveč cenene, da se razumemo, nč poliestra) oblekce? Da jo oblečem tokrat, še kdaj ali pa nikoli več, ker bo že zastarela za čez 5 let...

Kakšne so pa sloh kaj cene?
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
200 eur dalje imaš take bolj...za 500 eur pa se že kar dobi kaj.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.154
2.335
113
v lokalni ostariji
lej

s oblekam je tkole: imas obleko ze za 3.000 ex sit ampak to je adijo pamet... potem imas raznorazne "low budget" za 100€ ali manj... ce pa isces nekaj konkretnega pa imas Muro, WW, Boss... ampak se pa cene zacnejo pri 300€ za obleko potem pa dodaj se denar za srajco in kravato... (se kaksnih 100€)... tak da komplet te pride cca 450€ (ce se nic ne zmisljujes...) ali vec... odvisno kaj ti bo vsec...

jaz prisegam na muro... so pa to drugace "vecni" kroji.. .itak so vse obleke ze par desetletij (stoletij:)) enake... s manjsimi spremembami...
 

Dante

Pripravnik
3. sep 2007
544
0
16
v Varteksu (skozi Mueller v BTC-ju naravnost ) sem enkrat pred leti kupil obleko iz volne zelo ugodno. se splača iti pogledat...
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Hvala vsem za info
roza.gif


Saj par 100€ sem pripravljen dat, sploh če bo za dalj časa. Kaj pa čem...
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Lahko se odpraviš tudi v kako tovarniško trgovino katerega slovenskega proizvajalca po te reči....utegne biti kar nekaj prihranka.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Denis pravi:

200 eur dalje imaš take bolj...za 500 eur pa se že kar dobi kaj.


Jaz sem kupoval pred cca. letom in pol za neko priložnost obleko. Pa sem šel v BTC-ju v hali A v Tkanino pogledat (zdej ne vem če je še tam, ampak takrat je bila čisto na severni strani hale A).

Mal sem probaval obleke in ena mi je bil popolnoma prav (mal mam problemov ponavad zaradi mal večjih ramen). Pogledam na ceno, pa mi je šlo kar na smeh. Celotna obleka je bila cca. 100 EUR, ker so imeli neke akcije. In danes je obleka še vedno kot nova. Material oziroma sama oblika pa je popolnoma primerljiva z Murino obleko (imam dve njihovi doma).

Tako, da se splača it pogledat, ker takrat niso imeli oglaševane nobene extra akcije.



Pa splača se ti iti tudi v kakšno Zaro pogledat.
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Tko....bil v Tkanini, v Muri..kupil - nič.
rolleyes-1.gif


Ne vem, se mi zdi da nisem pravi tip za obleke. Na meni zgledajo...čudno.

Plan B.
smirk-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Tamæi, mam odpor do kupovanja cunj...

Ampak res. Če mi je všeč kupim takoj, če mi ni pa skenslam...