Kam na Morje -Hrvaska

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
zato, ker sem ga cakal tam. nap plazi me ne bi videl, sem pa dobro jedel ob promenadi.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
...sem pa dobro jedel ob promenadi.

enako
grims-1.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Da si malo sposodim to temo:) Kam priporočate za morje - Hrvaška, plaža je lahko peščena (da le niso kamenja:) ali pa mivka. Pa da ni preveč turistična lokacija (da ne poka po šivih, brez žurov). Pa da se da zvečer npr. kakšno lepo turo narediti z rolerji ipd.

lp
 

SPICEK

Pripravnik
2. nov 2007
180
13
18
En dan lansko leto bil v Primoštenu, zelo lepo, plaže za majhne otroke, senca, bifejčki in konobe za starejše otroke
wink-1.gif
, tako da bo Primošten še nekaj časa na čakalnem seznamu za poletne počitnce.
 

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
43
Men je tud padel v oči po slikah in sem iskal apartmaje za letos, so pa cene kot si napisal res navite.
Potem sem kočno našel studio za 2 osebi na ok lokaciji za 45€, tko da upam, da bo fajn.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ali lahko kdo priporoči kakšen apartma v mestu Novigrad? Pa da ni predrag (sprejemljivo okoli 50€ na nočitev). Oz.. v kater del priporočate iti, če je že kdo letoval tam...

lp
 

verma

Pripravnik
2. nov 2011
246
7
18
Zadnjih 18 let vsaj teden preživimo v Novemgradu. Do par let nazaj sem koristil apartmaje, ki jih ima JU v lasti, sedaj pa smo našli hišo v bližini Taverne Sergio. Lastnica hiše je slovenka, oddaja 4 apartmaje v hiši. Čisto, kolesa imamo v njeni garaži, parking pred hišo. Ne vem kakšna bo lestos cena. Lani je bila 45€ brez klime.
lp
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.564
136
63
Da se navežem na to temo. Meni osebno je še vedno najbolje hodit na morje tam nekje med Zatonom in Biogradom. V vseh vasicah se da marikaj najti. Recimo v Zatonu imajo v kampu mobilne hišiče, peščene plaže, animacijo za otroke in odrasle.
Potem greš lahko v Sabunike, spet peščene plaže do koder ti oko seže,....
Greš lahko v Bibinje je tudi super plaža.
Potem imaš v Sukošanu eno izmed večjih marin na jadranu, če ti to odgovarja.
Recimo meni osebno je bilo všeč v Biogradu, bili smo v kampu Soline, peska kolikor hočeš.
Vse skupaj ni toliko oddaljeno od Zadra, predvsem se splača hodit zvečer. V Zadru imajo morske orglje pa mislim, da tisto njihovo led sonce... meni vsekakor zanimivo.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Je kdo že bil na Bolu na Braču? Kako je tam? So v bližini mesta kakšne lepše plaže? Zlatni rat poznam ampak me zanima še kaj drugega. Kako je v mestu zvečer? Se najde kakšen fajn lokalček ali restavracija? Če ima pa kdo kakšno priporočilo za apartma ali pa kontakt bom pa tudi zelo vesel...
smile-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Bol na Braču je fajn, vendar je v poletni sezoni močno zaseden, posledično tudi nabit z ljudmi. Imaš pa polno manjših plaž z mivko in drobnim peskom v okolici, dostopno tudi z avtomobilom, najlažje pa s skuterjem. Imaš pa lepe hiške ob glavni promenadi, ne ve pa kako močno so zasedene. Je pa lepa senca in zelo lepo urejeno.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
mi lahko kdo predlaga kak apartma ali hotel v severni dalmaciji, (Pag -> Šibenik) ki je tik ob morju in ima plažo v senci. Imamo malo dete.
ala Kamp Soline ali Straško..