Kam grete skijat?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
S frendom se furarima gor in dol po tirolski, pa se priporočam za kake hude piste, trenutno sma prežvegala področje Scheffau, Soll, Elmau, Going, Itter, planirama pa Hopfgarten, Westendorf, Brixen, Kelchsau...

Še kaj priporočate? (bordama)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.948
10.365
113
bordata? to niso smučarji,bi bilo bolje da bi bil doma, pa desko skurli.

drugače pa še Zillerthal za pogledat
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
jaz sem letos že bil (oz. koledarsko lani) v Wagrainu, potem pa maš itak na drugi strani brega Flachau, maš tud en krog, kjer se voziš cel dan, pa niti enkrat po isti progi.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.320
5.603
113
kje maš tak krog? ker poznam tisto regijo v nulo (razn kleinarl) in skijam zaj v glavi že pol ure pa ne pridem do kroga :D
vedno se morem vrnit na začetek po progah ki sem jih že prevozo, al pa uporabit avtobus, da naredim krog.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik luka51 pravi:
kje maš tak krog? ker poznam tisto regijo v nulo (razn kleinarl) in skijam zaj v glavi že pol ure pa ne pridem do kroga :D
vedno se morem vrnit na začetek po progah ki sem jih že prevozo, al pa uporabit avtobus, da naredim krog.

Morm na zemljevid pogledat, ker sem šel krog nazadnje pred 10 leti. Vem pa da se je dalo. Nekaj takega kot je Sella ronda v dolomitih.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.320
5.603
113
nikoli in nikdar :D
z smučmi lahko greš samo iz alpendorfa v wagrain, wagrain v flachau, zauchensee v flachauwinkl in pa flachauwinkl v kleinarl.
če hočeš v wagrainu iz mocarta na grafenberg si že na busu. če hočeš iz flachauva v flachauwinkl si že na busu.
iz ene strani flachauwinkla na drugo si že na zauchi traktorju. tudi če bi hteli jim terenne dovoljuje krožne povezave okoli pukla.
če bi verjemi, da bi že zdavnaj povezali flachau in zauchensee pa kleinarl in wagrain