Kaliningrad Oblast

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Tukaj vse veste!
nahrung002.gif


Baltik imam že kljukco, da bi pa videl še kaj "novega", bi obiskal Kaliningrad Oblast. Zanima me ali je težko dobiti vizo, kje jo dobim, rad bi bil tam kakšen teden v kampu ob morju, Internet pa bolj malo ve o Kaliningradu?

Klasika, moped ali avto, malo kamp opreme in na izlet. Ali se je kdo že potikal tam?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Jao, h tem ljudem potem sploh ne moreš v nekakšen kamping? Se pravi, če želiš iti za kakšno noč na območje Kaliningrada, je edina možnost hotel?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Rezerviraš preko booking.com, pošlješ gor potrdilo o rezervaciji, nekaj dni pred odhodom, ko že imaš vizo zrihtano, pa prekličeš rezervacijo. A misliš, da bi šlo? Pa imaš kak info, kako je gor s kampi? Predvsem če in koliko jih imajo?

Jaz bi na tvojem mestu poslal kak mejl na njihovo turistično organizacijo in povprašal okrog teh detajlov.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Neki takega, ja...js sicer rabim za oni del ob Črnem morju, ampak če gre na severu, bo šlo tudi na vzhodu
wink-1.gif

Hm, nisem ziher.

"You can get 72 hours visa only at 3 points:
- Kaliningrad airport, if you arrive by plane*;
- Russian-Poland border (Bagrationovsk and Mamonovo)."

Ce ne uporabis teh mejnih prehodov rabis "standardno" vizo za Rusijo.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Samo tole
17758-icon_confused.gif
To vseeno ni za šotore. Nekaj sem že iskal, pa izgleda da zaenkrat s šotorom ne bo šlo.

Saj so hoteli zelo poceni, to ni problem, problem je v tem, da bi rajši bil na peščeni plaži v šotoru, tako kot v Litvi zraven.

Pilkosios_kopos1.jpg