kakšne smuči

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.354
113
če se prav spomnim je na Petrolu neki malega cenejša karta.....edit......vidim da je ista cena...pol pa je res brez potrebe
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Samo ko so skipasovi dnevi, ali pa če imajo kaj na "zlate pike",...

Itak je sezone konec. :(
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.354
113
Za 16. letnico smuči za naslednjih nekaj let. Dobro rekreativno smuča. 168cm/60kg, nekaj okrog 160-165 dolžine. Kam pogledat za kakšno akcijsko ceno?
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Jest ponavadi po Nemciji gledam. SportBittl, SportsScheck itd…imajo dobre cenen za modele prejsnjh sezon.

letos sem pa za tamalga vzel pri nas v Viti.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.354
113
Na koncu naročil v Koala. Ok cena, ne super, sam enkrat je pač treba nabaviti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Italijani so sprejeli nova pravila za smučišča - veljajo od 6.12. naprej:

POSODOBLJENI COVID-19 POGOJI ZA SMUČANJE V ITALIJI (ti ukrepi so DOKONČNO SPREJETI in vstopijo v veljavo dne 6.12.2021 do predvidoma 15.1.2022)
⛷️
1f603.png

Italijo so razčlenili na 4 cone glede na stopnjo okužb: na belo, rumeno, oranžno in rdečo cono.
⚪
1f7e1.png
Smučati je možno v beli in rumeni coni z osnovnim zelenim potrdilom (PCT potrdilom/EU Greenpass-om).
⛷️
1f3bf.png

1f7e0.png
Na smučiščih, ki se nahajajo v oranžni coni pa je možen dostop za imetnike ojačanega zelenega potrdila (na novo imenovan Super Green Pass oziroma po naše PC potrdilom) - torej samo za cepljene in prebolele. Negativen test ne zadostuje.
⛷️

1f534.png
Smučišča bodo zaprta zgolj v primeru rdečih con.
❌


Vsa področja v katere gremo z našo agencijo so ta trenutek (30.11.2021) v beli
⚪
coni in brez porasta okužb, kar pomeni, da je zelo težko verjetno, da bodo ta smučišča prišla na rumeno cono, nikakor na oranžno do naših terminov Ski Openinga. Smučati torej bomo lahko šli že zgolj z brezplačnim hitrim testom, ki velja tudi za prehod meje kot bivanje v nastanitvah.
1f3e8.png

Svojim potnikom v času obveščamo stanje, podrobnejša navodila za vstop v Italijo pred termini in pravili na smučiščih saj se pravila smučišč od vsakega rahlo spreminjajo. Prav tako obveščamo o potrebnih informacijah pred odhodom domov.
1f697.png
V kolikor želite brezskrbne počitnice brez odvečnega stresa se za zimska potovanja odločite s preverjeno turistično agencijo.
❗
Prosimo, da informacije preverjate iz zanesljivih virov in ne širite nepreverjenih informacij pod raznimi objavami.
❗
Daljša uradna objava iz strani slovenskega ministrstva dostopna na povezavi: http://www.rome.embassy.si/index.php?id=5940
Želimo vam prijetna in varna smučarska doživetja.
Ekipa Snow Sun Smučanje
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Res je. V prvi rundi sem tam od 3-ga do 8-ga, potem tri dni doma in se 11-18, za tisto bomo se vidl kako bo. Zdaj v prvi rundi ne bo problema, druga pa se ne ve. Mislm, se ve, samo upam na najbolse.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Ne vem, se niti ne ubadam zdaj s tem - se bom od petka zjutraj dalje, ko (ce) bo test neg. Mi je pa gazda (apartmaja) napisal, da trenutno je neg. test popolnoma ok. Bom pa moral vsak dan uploadat veljavno QR kodo (kar mi gre na jetra u bozju matr, priznam) oz. jo sparit s stevilko moje ski karte (isto cela familja). Ali to ali pa gres v Ski center (kjer prodajajo karte) in ti preverjo/potrdijo karto tam zaposleni. To zjutraj naredis in je karta potrjena in tisti dan ti ne bo vec noben tezil glede tega. Velja pa samo za tisti dan oz. vsak dan zjutraj je treba ponovit. Sam se bom seveda hodil se testirat v bliznjo farmacijo, ce ne bojo mel drugac urejeno...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Ni panike za smucat, negativen test, maska v gondoli pa gas, stanje izpred 2 dni je:
Zaenkrat dobr kaze...
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Pa v 3 p.m. Vceri ta mala nekam cudno kihala pa sel danes nardit PCR da bo ja za ziher... Par minut nazaj pride SMS, pozitiven... @#!@
 
  • Žalosti me
Reactions: Kamele0N