Kako prenesti slike iz Google Map v BaseCamp?

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Mam polno lokacij potegnjenih dol od Google Maps v satelitskem pogledu. Zdaj bi rad, da bi te slike nekako dodal v BaseCamp, za lažje načrtovanje poti. Datoteke so v ".map" in v ".jnx" obliki, slednji je namenjen za satelitsko sliko (BirdsEye). Imam 16 različnih map za vsako lokacijo ki sem jo dol potegnil. Če ima BirdsEye program v BaseCampu datoteko, ki jo potegneš dol, kako bi potem naredil opcijo, da bi vse te datoteke dodal tja gor? V programu ne najdem opcije, ampak nekako bi se skoraj mogoče dalo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488


Poišči tutorial kako narediš lasten zemljevid iz Google Earth v formatu .KML , ki ga podpirajo garmini.

Custom map

Enkrat sem si eno naredil za Triglav
smile-1.gif


Nato pa priklopi napravo na Basecamp in probaj, če jo bo prebralo=dvomim.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

BaseCamp currently supports the following map formats:
IMG (*.img) Proprietary Garmin vector map
KMZ (*.kmz) User created raster map (not locked to device)

Skratka podpira google earth mape

Map Install [USB]

Not all maps require installation to a host computer to be available in BaseCamp. Maps in the following formats can be copied directly to a GPSr, µSD card, USB Drive (Virtual GPSr) or other removable media as shown:
IMG: [Device]\Garmin\
KMZ: [Device]\Garmin\CustomMaps\
JNX: [Device]\Garmin\BirdsEye\
GPX: [Device]\Garmin\GPX\


Preberi tam

http://garminbasecamp.wikispaces.com/Maps

In poročaj še za druge
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Hvala za pomoč. Zdaj mi je uspelo. Za garminovo napravo sicer jaz potrebujem *.jnx datoteko, zato mi očitno ni šlo. Drugače pa sem si zemljevid potegnil dol s programom gMapMaker, potem pa sem to pretvoril s programom Mapc2Mapc, ki pa mi križece dela po zemljevidu. Zemljevidi so preneseni iz MSN Satellite, ker preko Google Satellite ne gre.
wink-1.gif


Končni rezultat je viden:






 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na oregonu deluje kml mapa brez problemov oz kmz
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Aja, ne vem. Jaz sem na enem videu na youtubu gledal, kako je en delal to mapo v neko navigacijo. S tem, da je mogla biti na koncu .jnx datoteka.