Kako poinstalirat iGO8 na WM 6.5

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.163
5.285
113
Nabavil sem si HTC Touch2 mobilca. Pred tem sem imel HP-ja (wm 6.1) in ni bilo problemov z verzijo 8.3.2. No zdaj na wm 6.5 ta verzija ne dela. In seveda najdem na netu verzijo igo 8.3.4.xxx ampak vse verzije so brez instalacijskega direktorija 2577.

Kako zdaj naj spravim novo verzijo Igoja v delujoče stanje. Probal sem poinstalirat z staro verzijo, potem pa povozit vsebino na SD kartici pa zadeva ne deluje.

Ima kdo kaka navodila kako poinstalirat novejše verzije ki se najdejo na raznih rapidsherih.

LP
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.163
5.285
113
Evo rešil sem...

Enostavno sem skopiral vsebino na sd kartico v menu Igo8, pobrisal sys file ker je kazal na napačne parametre, ter z programčkom startmenu manager dodal bljižnico v start menu. Tako se bljižnica pokaže tudi v touchFlo tako da zadeva zdaj dela, tudi brez problematičnega sys fajla.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

orescek

Zelenc'
18. avg 2007
3
0
1
Ali se še komu dogaja ko izbereš v nastavitvah use backlight always on da mu pri izbiri mesta in kraja vedno za prvo črko da Ä. V bistvu se to zgodi razen če pustiš Use device settings?

Če kdo slučajno ve kako to odstraniš oziroma popraviš?
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Sicer nimam te navigacije, je pa v nekaterih pod nastavitve lahko nastaviti razpored ærk na tipkovnici -qwerty ali slovenski pa tudi možno uporaba posebnih znakov - malo poglej pod nastavitve ali priročnik.

LP
 

orescek

Zelenc'
18. avg 2007
3
0
1
Sem tudi to probal. Mogoče sem malo nejasno napisal.

Gre se za to da če izberem opcijo backlight always on in potem hočem izbrati mesto/kraj je v vrstici vedno črka Ä kot prva. tudi če jo izbrišeš se vedno prikaže nazaj.
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.163
5.285
113
Točno to se je meni dogajalo. Rešitev:
v sys.txt dodaj:

[device]
Type="ALIAS_TOUCH 2"
sdcard_dsk_num=7


Namesto TOUCH 2 lahko napišeš poljubni tip kater model telefona pač imaš.
Edina slabost te konfiguracije pač je da ti drsniki za svetlost izginejo in sveti toliko kot je pač nastavljena naprava. Ampak problem pri izkanju (A z krogecom) je pa rešen.

LP

P.S.
Pa je le bilo treba sys file naredit, kot kaže ne gre brez njega.
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Nabavil sem si HTC Touch2 mobilca. Pred tem sem imel HP-ja (wm 6.1) in ni bilo problemov z verzijo 8.3.2. No zdaj na wm 6.5 ta verzija ne dela. In seveda najdem na netu verzijo igo 8.3.4.xxx ampak vse verzije so brez instalacijskega direktorija 2577.

Kako zdaj naj spravim novo verzijo Igoja v delujoče stanje. Probal sem poinstalirat z staro verzijo, potem pa povozit vsebino na SD kartici pa zadeva ne deluje.

Ima kdo kaka navodila kako poinstalirat novejše verzije ki se najdejo na raznih rapidsherih.

LP

Pri men je podobna težava, in sicer na omnii i900 nikakor ne spravim inštalaciju, poskušam IGO Primo inštalirat
na WM 6.5 vendar sem skorajda obupal nad tem, ne gre in ne gre
uf-1.gif
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.604
75
48
Ne.
Sem naložil iGO Primo, ga pognal in je našel pozicijo v 2-3 minutah.
Med delovanjem ni brez razloga izgubljal signala. Vsaj jaz nisem opazil.
Naložen je bil Ockov ROM Titianium Ultra Light 29005.

LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
719
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zanimivo, potem je problem očitno samo na HTC HD2 mobilnikih in sicer gre za probleme z zatikanjem glasovnega vodenja in pa kot že rečeno, s konstantnimi izgubami GPS signala. No kakorkoli že, za vse to že obstaja fix , tako da sedaj deluje b.p.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.604
75
48
Na mojih Omnijah 1 in 2 ni bilo te težave, na HD2 pa nisem uporabljal iGO, ampak samo Garmin XT, pa tudi ni bilo teh težav.
Off topic : Kakor tudi nimam in nisem imel težav z nalaganjem Skypa nja WM6.5, kar nekaterim nikakor ne uspe.

LP
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.163
5.285
113
Citat:
Uporabnik brlje pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Nabavil sem si HTC Touch2 mobilca. Pred tem sem imel HP-ja (wm 6.1) in ni bilo problemov z verzijo 8.3.2. No zdaj na wm 6.5 ta verzija ne dela. In seveda najdem na netu verzijo igo 8.3.4.xxx ampak vse verzije so brez instalacijskega direktorija 2577.

Kako zdaj naj spravim novo verzijo Igoja v delujoče stanje. Probal sem poinstalirat z staro verzijo, potem pa povozit vsebino na SD kartici pa zadeva ne deluje.

Ima kdo kaka navodila kako poinstalirat novejše verzije ki se najdejo na raznih rapidsherih.

LP

Pri men je podobna težava, in sicer na omnii i900 nikakor ne spravim inštalaciju, poskušam IGO Primo inštalirat
na WM 6.5 vendar sem skorajda obupal nad tem, ne gre in ne gre
uf-1.gif

Uhh.. kje je že to, za HTC-jem sem Imel Omnio 2, zdaj pa imam Omnio 7. Vem pa da sem na Omnio 2 uspel zopet brez težav naložit. Le config.txt sem moral skopirat na mesto, kjer je instalacija, in na mesto program files/Igo 8. Prautako sem skrekan exe moral skopirat na obe mesti.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.604
75
48
Ups ... napaka
iGO Primo 1.2 ne deluje, napisati bi moral iGO Primo 1.1
Verzija 1.1 deluje tekoče, verzija 1.2 se ne naloži do konca in frizne.
Sem se zatipkal ...

Kaj pa tebi ne dela ?

LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
719
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Ups ... napaka
iGO Primo 1.2 ne deluje, napisati bi moral iGO Primo 1.1
Verzija 1.1 deluje tekoče, verzija 1.2 se ne naloži do konca in frizne.

Kot rečeno, nemalo težav z verzijo 1.2. Raje uporabljajte 1.1 ki sploh ni prav niæ slabša od 1.2..vmesnik in funkcije so popolnoma enake. Online storitve in TTS, ki so jih dodali v verzijo 1.2 pa niso revolucionarno odkritje in niti aktualne za našo regijo.