Kako je leteti z EL AL letali?

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Imajo posebne lastne kontrolne tocke, na letalu polno agentov itd itd.

Saj imas direkten let Adira iz LJ, potem je tu se mislim da Croatia airlines iz ZG.
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Napaka - el al je 200% varen ker prečekirajo tako kot je treba, poleg tega pa imaš hrane in pijače (pa še nakup je krepko cenejša kot pa v ostalih ddv fri trgovinah) v izobilju-pazi pa da boš povedal, da ne košer ker boš drugače zafilan z humusom in opresniki (1x sem dobil 6 porcij normalno pa ti dajo vsaj 3-4 porcije) in ne boš mogel pojesti ostale hrane (posebej je bogata izbira sadja (ananas, lubenice, melone, datelnji, banane, pomaranče, grenivke, jagode (jih strežejo celo zimo), maline pa sem verjetno še kaj pozabil).
Obezno probaj sir v zelenem staniolu - meni je fatastičen.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
Napaka - el al je 200% varen ker prečekirajo tako kot je treba, poleg tega pa imaš hrane in pijače (pa še nakup je krepko cenejša kot pa v ostalih ddv fri trgovinah) v izobilju-pazi pa da boš povedal, da ne košer ker boš drugače zafilan z humusom in opresniki (1x sem dobil 6 porcij normalno pa ti dajo vsaj 3-4 porcije) in ne boš mogel pojesti ostale hrane (posebej je bogata izbira sadja (ananas, lubenice, melone, datelnji, banane, pomaranče, grenivke, jagode (jih strežejo celo zimo), maline pa sem verjetno še kaj pozabil).
Obezno probaj sir v zelenem staniolu - meni je fatastičen.

A tole govoriš o economy razredu?
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
Absolutno - do sedaj sem samo 1x bil v poslovnem (častilo partnersko podjetje) pa sem bil razočaran nad uslugami
("leteči" Franc ;-) so samo šampanjc častili pred vzletom potem pa samo sokove brez vina ali kaj močnejšega in to na 6 ur dolgemu letu). Pri el al pa ti vino (res pa je da je mađarsko) dotakajo sproti.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
ti mater, se pravi da če vzamem EL AL si moram vzeti še en dan dopusta, da pridem k sebi
wink-1.gif