Južna bavarska (Fussen in okolica)

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
S punco malo razmišljava o izletu v te kraje in seveda ogledu "Schloss Neuschwanstein-a".. Bil že kdo? Priporočate kakšen "gasthaus" v bližini? Kaj se še splača pogledati tam okoli? Verjetno se bova zapeljala tudi malo višje po romantični cesti. Drugače pa razmišljam, da bi šla kar po "navadni" cesti čez avstrijo in ne po AC. Kaj se splača pogledati po poti? Skratka vesel bom vsakega priporočila oz. namiga..
 

saskia02

Zelenc'
16. mar 2013
25
0
1
ne vem za koliko dni gresta in kje sta že bila... mogoče ne bi bilo slabo iti preko Innsbrucka in nazaj po južni bavarski in po AC via salzburg (ki ga izpusti z ogledi ker greš tja raje na enodnevni izlet, enako je za cesto čez grossglockner). za ogledat je ogrooooomno, lahko malce pogledaš kje smi bili mi in dobiš kakšno idejo. zugspitz mi je bil res ful všeč.
rezerviraj preko bookinga.
https://sites.google.com/site/izletipookolici/chiemsee-in-okolica
https://sites.google.com/site/saskia02/tirolska-v-treh-dneh
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
V Salzburgu sva bila tako da ga bova izpustila. Mogoče bova šla na poti tja skozi Innsbruck. Bova pa šla za ene 4-5dni. Mislim, da bo dovolj. Bom malo prebrskal in pogledal kaj bi blo zanimivega.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Dejko poglej pod fotoreportaze. Mas kar nekaj fotopisov.
Glede spanja v blizini Neuschwanstein-a...verjetno se bos moral lih mal ven zapeljat, ker je nenormalnio use polni in drago. In pa za grad je najbolje priti zjutraj...jaz sem prisel popoldne ob 17ih in si gradu nisem mogel ogledati, ker je bilo ze use bookirano.

1175456_10151839669313960_1231663208_n.jpg


LP
 
Nazadnje urejeno:

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Tukaj je moj potopis, fotke so skupaj s shrani.si izginile (sem že enkrat prosil admine, da bi odklenili te stare poste, da bi lahko vstavil nove linke, pa se ni zgodilo nič).
Se pa da iz teksta razbrati vse postojanke in celotno pot.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Hvala vsem za odgovore. Zdaj malo gledam in planiram izlet. Nameravala sva prespat 2 noči v Fussnu in potem naprej do Augsburga še za 2 noči. Se mogoče kam drugam bolj izplača it? Rabim samo še kakšen predlog za pot čez Avstrijo. Sem mislil it kar po stari cesti, da bi čimveč videla.