Je ta plazma uporabna?

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Plasma bo imela VEDNO boljšo sliko pri navadnem signalu. Sam menim, da ima boljšo tudi v HDju, vendar to je moje mnenje.
p.s. ni vse v pixlih in ostrini...

No kaj potem, je ta plazma dobra za nakup ali ne? Kot pravim imam navaden signal pa itak ne gledam televizije prav veliko. Vcasih kaksen DVD mogoce pogledamo, veckrat kamero priklopim na TV.

Torej je za kupiti ali raje se pocakam? Vecjega TVja od 32" pa nemorem kupiti ker bi moral celo omaro se menjati tako da se nasveti o vecjem TVju so nepotrebni.

LP

Predlagam,da si jo v živo pogledaš. Če jo boš uporabljal samo za gledanje tv programov in občasno DVDje je to zmaga.
Je edini "uporabni" izdelek po CRTjih na trgu, v nekem realnem cenovnem razredu.
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
A gdo mogoče ve kako lahko spremenim sliko na plazmi da bo čez cel zaslon.Mislim da je to odvinso sicer od rtvja kako oddaja svojo sliko sam me zanima če lahko kaj postorim pri tem. Učerej sem gledal hokej na ŠportTV je bla čez cel zaslon, kar je blo pa na rtv sem mel pa widescreen tko da se je od daleč bolj malo videlo. Kdaj oni mislejo dat signal tko kot ORF na kateri je slika res lepa in ni razpotegnjena.

lp
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
ksz

Kaj pa ce kupi naprimer tisto LCD Toshibo za 450€ al kolikor ze stane pa poleg se en DVB-C receiver, bo slika s kabelske kaj boljsa al bo se vedno "zalost", kot nekateri radi pravijo?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Pri fotru je tudi analogni signal odličen in to na 50", je pa res da fura Panasonicov model, kateri je v špici pri slabih signalih. Je treba videt v živo, pravilno nastavljeno v normalnih svetlobnih pogojih, od omenjene plazme pa pričakujem pa samo tolk kt se plača.

Ne razumem pa tisti, kateri kupujete TVje za v točno določeno omaro.....ma j**** k**** omare, najprej tv pol pa omare za odlaganje šare.
uf-1.gif