Je kdo na lj-kabel?

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Živjo!
Jaz sem pa na nat priklopljen preko Lj-kabla (po novem baje telemach), pa mi zadnje dni malo hecno dela... včeraj je recimo čez dal letelo tudi z 1,8 MB/s, potem sem še speedtest.net pognal in prišel do nekje 7Mbit... Potem zvečer je ven vrglo net+tv, zdej zjutrej pa spet dela, ampak še pridem do 6Mbit. Nič jasno, imam 1Mbit paket
hysterical-1.gif

Se še komu to dogaja??


lp
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Zdej majo kar gužvo z novimi priklopi, okoli 1800 baje. Moramo zato počakat 2 tedna na priklop, kar je še pa vseeno hitreje kot pri ostalih
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Uff, kriza... jst sem poslal papirje (za arnes), čez en dan me kliče monter, kdaj imam čas, da pride. Pa še točna sta bla, zrihtala, je laufalo kot je treba in je bilo to to.
Zdej pa sploh
grin1.gif
 

Edvard

Pripravnik
30. okt 2007
559
0
16
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Živjo!
Jaz sem pa na nat priklopljen preko Lj-kabla (po novem baje telemach), pa mi zadnje dni malo hecno dela... včeraj je recimo čez dal letelo tudi z 1,8 MB/s, potem sem še speedtest.net pognal in prišel do nekje 7Mbit... Potem zvečer je ven vrglo net+tv, zdej zjutrej pa spet dela, ampak še pridem do 6Mbit. Nič jasno, imam 1Mbit paket
hysterical-1.gif

Se še komu to dogaja??


lp

Tudi sam sem doživljal te anomalije (center LJ). Amapk z grenkim priokusom, saj so bile kratkotrajne narave.
17758-icon_confused.gif
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
No, včeraj so pa le prišli. Rabili so 10 dni od podpisa pogodbe. Še vseeno kar hitro.Glede na ostale.
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
na siolu je cakalna doba (vsaj v nasih koncih) v tem trenutku za priklop cca 3 tedne do 1 mesec.



Me pa zanima, koliko uporabnikov gre dol s T-2ja... tega nikjer nihce nic ne omenja, jih pa (vsaj po postih na forumih) se zdalec ni malo...
 
Nazadnje urejeno: