Janez Janša predsednik SLO vlade

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.394
1.251
113
hq720.jpg
Kaj ste to doma selfi nardil :valjamse:

ferdo

Guru
3. sep 2007
7.150
2.127
113
Ljubljana
hmpg.net
"z jasno besedo" !!!!
Takole je rekel :"Ta hiša je bila neprimerna, še preden je prišel ta minister." On je sebe ogovarjal v 3.osebi. Trezno in stanu primerno.
Koliko je stalo letalo, ki dela bruuuuum, bruuuum?

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.803
2.829
113
Ta tip zgolj oponaša pacienta pri streljanju kozlov po tvitterju. Opice so pri tem oponašanju človeka zelo uspešne. Ti pa razširjaš ta idiotizem. Naj ti uspe prepričat kakega primitivca v tvoj prav. :) Ne bo težko.

Mi vemo, kakšni so pogoji za obnovo objektov. :)

Kakšni? Da vsi fajn pokasirajo, na koncu, če pa kaj ostane, se pa še nekaj zgradi. Enkrat. Ali pa ne (primer kamniške šole).

Sem gledal in Simoniti se morda malo čudno izraža, a ovrgel je več al iman vse. Da se noče dobiti z ravnateljem drame? Se je dobil 4x. Da se noče dobiti glede budgeta? Se bo, a ne na štiri oči. Da se ni pomagalo ob poplavah. Se je, 350 jurjev. Da se ne da denarja za nujna vzdrževalna dela? Se je dalo, več miljonov. Da ni denarja za prizidek. Je, a ne 70 miljonov, ker je to pretirano. Še obnova opere z novim, velikim (3500m2) prizidkom je bila 45 miljonov, pa je bilo zraven menda kar nekaj korupcije.

Ti fantje iz drame so podobni nekomu, ki mu avto razpada, rad bi novega, a sprejme samo "Mercedesa".

• Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Mare2

Majstr
18. avg 2007
3.645
342
83