Janez Janša predsednik SLO vlade

Denis

Guru
22. jul 2007
25.310
3.464
113
Ja pač to misli Janšistična raja.
Ko spoznam kakšnega Janšista sem zmeraj začuden kako lahko pade človek na tako nizek-idiotski nivo.
1996 leta (pred polnoletnostjo :)) smo šli pubeci na dopust v Zanko z vlakom. Nekje tam smo prišli v "gostilno", ki je imela dva soda in deske prek pa neki prt za šank. Naročili piva, se gledali kje smo, glasbe itak nič, spili pa šli :) Ajde v Zanki in Balatonu je bilo malo boljše, ampak če primerjaš z danes, smo mi veliko počasnejši. Je blo tak fino, da smo leta 1998 spet šli in Zanka je bla veliko bolj urejena... :D
Pač za ta primer vem iz prve roke...ne vem, zakaj bi Slovenija bla pred Madžarsko, če kdo to misli...

• Všeč mi je
Reactions: brane_new
Ja Madžarska je res država po kateri se moramo zgledovati. Res moderna in razvojno naravnana država, resna konkurenca Nemčiji in Franciji.

poglej iz drugega vidika..BMW bo tam postavu novo tovarno za cca milijardo €, Orban je že omenjal možne pogovore s Putinom za energetne, v EUju je to blo šele na sestanku (nekje zadnja točka), imajo MOL in rafinerije, iz tega naslova lahko tudi nekoliko vplivajo na cene goriva, kurilnega olja. Za Madžare je to lahko precej prijazna zadeva, viške goriva se da prodajati in fino služiti....

Orban, kakršenkoli je že, se res trudi gospodarsko razviti Madžarsko in to mu, ali nam je všeč ali ne, tudi zelo dobro uspeva.Če pogledaš Nemčijo nazaduje, Franciji so odnesli milijarde vreden projekt (Avstralija in jedrske podmirnice), torej tudi niso ravno nek gospodarski biser. EU je pa ko se je vihar polegel rekel da je to pi**n dim... Ker nam v EUju šoldi kar rastejo kt grmovje

tomi

Guru
1. sep 2007
13.707
3.728
113
37
MB
poglej iz drugega vidika..BMW bo tam postavu novo tovarno za cca milijardo €, Orban je že omenjal možne pogovore s Putinom za energetne, v EUju je to blo šele na sestanku (nekje zadnja točka), imajo MOL in rafinerije, iz tega naslova lahko tudi nekoliko vplivajo na cene goriva, kurilnega olja. Za Madžare je to lahko precej prijazna zadeva, viške goriva se da prodajati in fino služiti....

Orban, kakršenkoli je že, se res trudi gospodarsko razviti Madžarsko in to mu, ali nam je všeč ali ne, tudi zelo dobro uspeva.Če pogledaš Nemčijo nazaduje, Franciji so odnesli milijarde vreden projekt (Avstralija in jedrske podmirnice), torej tudi niso ravno nek gospodarski biser. EU je pa ko se je vihar polegel rekel da je to pi**n dim... Ker nam v EUju šoldi kar rastejo kt grmovje

kak lahko pri vsem tem spregledaš najpomembnejšo stvar kot so čustva? jebeš razvoj pa zaslužen kruh, čustva so problem, ker si ne moreš prosto izbrat spola recimo.

• Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe
kak lahko pri vsem tem spregledaš najpomembnejšo stvar kot so čustva? jebeš razvoj pa zaslužen kruh, čustva so problem, ker si ne moreš prosto izbrat spola recimo.

uf čustva to pa ja...na te vedno pozabm..saj veš mi desnakarji, tačrni, kapitalisti...prvo so €€€€, potem $$$$, čustvev pa na tem spisku žal ni

mr_

Guru
20. sep 2007
6.941
560
113
Na sliki z Orbanom pa sama mladina, navdušena nad prihodnostjo odvisna od ruskih energentov in dela za hunske in ruske tajkuncice.
Ni dileme če imaš za izbirate med razvojem, znanjem, svobodo in demokratično državo.
Absolutno rabimo 12., 13. in 14. IJ vlado, prepoved splava, obvezen verouk, partijsko rumeno knjižico, dan proslavljanja ukaza napada na JNA vojašnice, brezmadežne Urške,...kam bo pa NSI šla?

matej_

Majstr
25. okt 2007
1.650
327
83
Sedaj si pa predstavljaj ta 1583261535 tonski cmok v grlu jajota, ki mu preprečuje kontakt s Putinom in kako mu je nerodno podpirati Orbana, ki je s Putinom bestič :evil: :valjamse:
A ni Putin pustil enkrat Janšo čakat pred vrati ene 3 ali 4 ure? to je blo kar nekaj let nazaj. Tak da ljubav Janša-Putin je no-go.
Kot kazen, ker Janša ni sprejel ali ni pozdravil Putina na nekem dogodku. Se nekaj bežno spomnem.

jest5

Guru
18. avg 2007
21.798
2.937
113
Brez skrbi tam dobro vedo za jajotovo(in njegovih podrepnikov) bevskanje čez Rusijo. Tako da tole z Orbanom je zanj zelo neprijetna situacija in se zelooooooo izogiba kakršnihkoli vprašanj v zvezi s tem. Po eni strani serje po vsem, kar ima veze z Rusi, po drugi pa leze v rit Orbanu, ki je z Rusi dobro povezan.

Sicer škoda... Jaz bi bil takoj za ene 2 VVER reaktorja. Taki kot Madžari.

Denis

Guru
22. jul 2007
25.310
3.464
113
A ni Putin pustil enkrat Janšo čakat pred vrati ene 3 ali 4 ure? to je blo kar nekaj let nazaj. Tak da ljubav Janša-Putin je no-go.
Kot kazen, ker Janša ni sprejel ali ni pozdravil Putina na nekem dogodku. Se nekaj bežno spomnem.
On pred vrati pusti čakat tudi erdogana, ne da jj ne bi...

endvatri

Guru
2. mar 2018
13.227
4.281
113

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
388
53
28

In sedaj se boš še čudil, da sta dobila to domov.

• Všeč mi je
Reactions: dijo_porko

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
388
53
28
Za stanje v državi ko se nihče več ne cepi je odgovorna politika in kot taka bi morala odstopiti!
Ampak seveda veliki JJ ne bo odstopil saj on je "večni".

• Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba