Janez Janša predsednik SLO vlade

netko

Guru
25. jul 2007
5.547
1.011
113
A je zaslužil? A misliš da ni vedel kaj takrat sprejema vlada? A maš ti najmanj 120.000viška na računu, da se igraš na borzi?
Če pa vzameš v obzir da je Južna tudi njegov "prijatelj"....
kaj zdej cviliš torej je problem v tem da nimaš in ne v tem da nisi vedel, ker kot rečeno če bi kupil v trenutku ko se je o tem govorilo bi tudi ti zaslužil... zakaj nisi šel po kredit???

• Všeč mi je
Reactions: cappy in SavageSam

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
9.149
1.206
113
Vsaka čast Janezu. Med tem ko levuharji samo štrajkajo, on dela n polno.

Ne boste verjeli, s kom se je o investicijah pogovarjal Janša: Z direktorjem enega največjih podjetij na svetu!​

w_57239597.jpg

Tim Cook je glavni izvršni direktor družbe Apple. (Foto: epa)
Predsednik slovenske vlade Janez Janša išče številne priložnosti za promocijo Slovenije in investicije, ki bi pomagale okrepiti slovensko gospodarstvo. Po tistem, ko je vizionarja in izumitelja Elona Muska povabil k investiciji nove tovarne v Slovenijo, se je v sredo zvečer pogovarjal z glavnim izvršnim direktorjem družbe Apple Timom Cookom.
Tim Cook
je glavni izvršni direktor Appla, ki je nasledil ustanovitelja Steva Jobsa leta 2011 na direktorskem položaju, ko je bila družba vredna 350 milijard dolarjev, danes pa njeno vrednost ocenjujejo na okoli 2,4 bilijona dolarjev, kar po prihodkih uvršča Apple na 6. največje podjetje na svetu. Revija Time ga je uvrstila med 100 najbolj vplivnih ljudi sveta.

Denis

Guru
22. jul 2007
25.308
3.464
113
Haha, stardeca in demza je veselje brat, kako se to "pridušata" zraven in izlijeta srce na tipkovnico :evil:

• Haha
Reactions: Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
17.052
1.599
113

"Gre za zlepljenko, in to na profesionalni ravni," zatrjuje tonski strokovnjak Mitja Krapša, ki je posnetek natančno analiziral. Analize pa se je lotil na prošnjo POP TV, ki je posnetek tudi prvi objavil, a nato njegovih izsledkov niso razkrili. Ekipa Planet TV je Krapšo obiskala v njegovem studiu, kjer je med drugim podrobneje pojasnil, kako je ugotovil, da gre za lepljenko.
"Če bi bili pri montaži avtorji tako skrbni še pri zvokih ozadja, bi bilo lepljenje nemogoče odkriti," pove Krapša in pravi, da se je analize lotil na prošnjo medija, ki je posnetek prvi objavil: "Od novinarke POP TV, to imam tudi v e-pošti, sem dobil prošnjo, naj preverim, ali je to avtentično. Ravno ona mi je poslala povezavo do posnetka." Njegovih izsledkov pa na omenjenem mediju niso razkrili.

POP TV se je zapletel glede posnetka.

"Gre za zlepljenko, in to na profesionalni ravni," zatrjuje tonski strokovnjak Mitja Krapša, ki je posnetek natančno analiziral. Analize pa se je lotil na prošnjo POP TV, ki je posnetek tudi prvi objavil, a nato njegovih izsledkov niso razkrili. Ekipa Planet TV je Krapšo obiskala v njegovem studiu, kjer je med drugim podrobneje pojasnil, kako je ugotovil, da gre za lepljenko.
"Če bi bili pri montaži avtorji tako skrbni še pri zvokih ozadja, bi bilo lepljenje nemogoče odkriti," pove Krapša in pravi, da se je analize lotil na prošnjo medija, ki je posnetek prvi objavil: "Od novinarke POP TV, to imam tudi v e-pošti, sem dobil prošnjo, naj preverim, ali je to avtentično. Ravno ona mi je poslala povezavo do posnetka." Njegovih izsledkov pa na omenjenem mediju niso razkrili.

POP TV se je zapletel glede posnetka.

odkar ni več pokojnega Tanka na POPu so poročila dizaster. Tanko je bil alfa in omega teh zadev.

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
27.348
2.358
113
blizu močvirne prestolnice
ksz
Sam nimam nobene empatije do zaposlenih na proplusu. Zaradi mene lahko takoj vsi p....o. Je že ferdo lepo napisal, pa vsi vedo, da sva smrtna sovražnika. Lepo se kaže, da je vseeno ali si lev ali desen, pri koritu so vsi isti.

koliko

Guru
21. avg 2007
3.242
1.004
113
SV SLO
kje je kapitalizem, ko mora država dajati denar bankam, da preživijo na tem "trgu"
Saj verjetno nočeš, da ti tudi na to odgovorim kajne??? Kdo pa je pod prisilo reševal banke ???? Bratušek Alenka, če me spomin ne vara !!! In Alenka je desničarka kajne???' Zadolževala je državo s 8% obrestmi po par milijard EUR, da so potem banke končno prodal na trgu za 100 milijonov EUR na banko. ALO!!!! Če bi se banke obnašale tržno si nebi pustile, da jih okradejo kajne??? Ja tud desna politika ima maslo na glavi. Ampak Banke nebi smele podpirati politike v nobenem primeru. Vem za primer, ko je NLB na veliko "posojala" denar nekemu prevarantu, moj sorodnik, ki je denar rabil, da zažene firmo pa ni imel niti najmanjše možnosti, da si sposodi denar pri NLB. In enih 20 let pozneje????? Tistega prevaranta se nobeden ne spomni več, sorodnik pa je razširil firmo iz 1 zaposlenega na 15 zaposlenih in je eden od redkih poštenih zaposlovalcev v regiji pri katerem imajo zaposleni nadpovprečne dohodke. In to naj bi bila potem preudarnost državnih bank. In levičarske miselnosti. Veš da levičarjev ne bom nikoli volil, ker so večje barabe od vseh, ker bom zaradi njih imel mizerno penzijo in ker imam zaradi njih mizerno zdravstveno oskrbo. Ja tudi tu so bili izdatno vmešani in tudi tu so izdatno ropali v imenu države najbolj pa za svoj žep.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.394
1.251
113
Ti maš vse pobrkano. Banke so tud ameri in ostal svet reševali, višino obrestne mere za najete kredite pa si v veliki meri lahko pripišeš tudi "desničarejem" in njihovem klicanju trojke, čeprav so na splošno za vse bile OM takrat visoke.
Pri reševanju bank tudi ni šlo za same banke, te bi lahko kot take tudi v maloro šle, težava je kaj vse bi še z njimi šlo, en kup ljudi bi blo na cesti zaradi zaplemb, en kup firm katerih obstoj bi bil ogrožen.
Drugače pa tudi vam ljubi general, ne bi takrat nič drugače deloval, in tudi sedaj ravna bolj po logiki komunista kot pa desničarja, kar je v principu enako samo druga ideologija.

Demz

Guru
15. avg 2010
13.960
3.381
113
Zato ker bi nas šla učit štetje od ena do tri. Zaželjeno do deset, ko smo ravno v desetiškem sistemu.

koliko

Guru
21. avg 2007
3.242
1.004
113
SV SLO
Zato ker bi nas šla učit štetje od ena do tri. Zaželjeno do deset, ko smo ravno v desetiškem sistemu.
Ma nemoj to ti pravi tvoja briljantna levičarska pamet? Če in ko bi prišla trojka bi se razkrilo vse svinjanje levih vlad do takrat. Zdaj to breme nosimo naprej iz leta v leto..... Levičarji se še vedno imate za pomembneže in zajebavate vse povrsti naprej. Istočasno pa kričite (še veno) Janša je kriv..... loleki NAVADNI (nesposobneži)

• Haha
Reactions: Sonny_Chiba

koliko

Guru
21. avg 2007
3.242
1.004
113
SV SLO
Ti maš vse pobrkano. Banke so tud ameri in ostal svet reševali, višino obrestne mere za najete kredite pa si v veliki meri lahko pripišeš tudi "desničarejem" in njihovem klicanju trojke, čeprav so na splošno za vse bile OM takrat visoke.
Pri reševanju bank tudi ni šlo za same banke, te bi lahko kot take tudi v maloro šle, težava je kaj vse bi še z njimi šlo, en kup ljudi bi blo na cesti zaradi zaplemb, en kup firm katerih obstoj bi bil ogrožen.
Drugače pa tudi vam ljubi general, ne bi takrat nič drugače deloval, in tudi sedaj ravna bolj po logiki komunista kot pa desničarja, kar je v principu enako samo druga ideologija.
A bi ti seštel ena in ena????? Ok naj jaz namesto tebe!

- Predpisi so takrat omogočali krajo denarja bankam(če si se malo znašel).
- Zakone piše in izglasuje država. Pri nas in v svetu večinoma levičarske politike.
- Torej kradejo levičarji, če pišejo take zakone, da se to omogoča.....
- Če se banke kot neka institucija tega ne ve braniti nisem kriv jaz ali ti....
- Po ropanju bank spet nastopi država s svojimi zakoni, da je banke treba rešit, ker so zaj3bal pri zakonih......
- In država spet legalno ropa mene tebe Francko, Jožeta, Albino, Štefana,........
- wilburxxx pa ima oprane možgane in ne vidi od nosa naprej. Za njega je sveto vse kar reče RTVSLO in POP tv. S svojimi možgani pa ne misli, ker misli izredno bolijo in slabo vplivajo na zaslepljenost. S tem premišljevanjem obstaja resna nevarnost, da spregleda in zasovraži levičarje klan kamor sveto pripada. Se pa razume edino v primeru, da ima sam od levičarskega sistema ogromno koristi.

Demz

Guru
15. avg 2010
13.960
3.381
113
Ma nemoj to ti pravi tvoja briljantna levičarska pamet? Če in ko bi prišla trojka bi se razkrilo vse svinjanje levih vlad do takrat. Zdaj to breme nosimo naprej iz leta v leto..... Levičarji se še vedno imate za pomembneže in zajebavate vse povrsti naprej. Istočasno pa kričite (še veno) Janša je kriv..... loleki NAVADNI (nesposobneži)

Jaz sem vedno bil po duši levičar. Bojim se pa, da TI sploh ne veš, kaj po nomenklaturi pomeni leva struja. Ti ki se takole vsakodnevno deklariraš za desničarja - si torej za sužnjelastništvo, brezmejno izkoriščanje človeka po človeku, za absolutno versko oblast ki je edina zaupanja vredna, za predalčkanje ljudi po kastah glede na poreklo in ne po sposobnostih, ... to TI in tvoji zagovarjate?

Izvoli, zagovarjaj svoje desničarske pojme. Jaz bom pa še naprej svoje levuharske (kakor radi navajate nekateri), kjer stremimo k uravnoteženosti in pravični ureditvi življenja.

To kar ti in tvoja sodrga označujete za levičarstvo in desničarstvo, nima popolnoma nobene zveze z uradnimi termini. Je samo fjukanje ljudi v glavo, kdo bo koga ! :mad: ! Je samo povzročanje razkola v družbi, da je kar naprej hendikepirana in ni zmožna večjih podvigov - kjer je pa uspešna izključno samo solidarnost.

Če hočeš rovnico da si boš izkopal jamo - izvoli, ti jo rad posodim. Toda potem jo boš vrnil.

Tvoj Janša je večinsko pripomogel k vsej tej zmedi kot jo imamo v državi. Ampak ti si pameten ... ti veš več. (v glavnem zabit kot bukov štor v rebri :nigladek: )

• Všeč mi je
Reactions: jest5 in zakon