Izpit A

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Kako je s tem, 22 ur obveznih? Pozna kdo AMTK šolo? Imajo sedaj neko akcijo za 10 ur voženj pa me ima, da bi jih vzel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:


(4) Praktični del usposabljanja se izvede v trajanju najmanj 20 ur in obsega:

1. spoznavanje vozila in učenje osnovnih elementov tehnike vožnje na neprometni površini;

2. učenje vožnje po cestah z redkim prometom v naselju in zunaj njega;

3. učenje vožnje v gostem prometu v naselju in zunaj njega podnevi in ponoči;

4. učenje osnov tehnik varčne in okolju prijazne vožnje.

(5) Ne glede na določbo prejšnjega odstavka se praktični del usposabljanja za kandidata motornega vozila kategorije F izvede v trajanju najmanj 16 ur. Kandidat, ki že ima vozniško dovoljenje A1 ali A2 in se usposablja za pridobitev vozniškega dovoljenja kategorije A2 ali A ter kandidat, ki se usposablja za vožnjo skupine vozil, katere največja dovoljena masa presega 3.500 kg in ne presega 4.250 kg, če je vlečnemu vozilu dodano priklopno vozilo, ki ni lahki priklopnik, mora opraviti praktični del usposabljanja v trajanju najmanj devet ur.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Ok, mal gledam imajo danes uro vožnje vsi po ca. 35 eur. Tako, da se mi zdi kar ok 10 ur odvozit po 18 eur. AMTK je bil kdo? Priporoča kdo koga drugega. Aja, z 31 leti grem na neomejeno ali so omejitve? Imam samo B kat. in nobene A oz. je v izpitu naklofana A do 50km/h.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Ma kaj vem kaj imam.
grin1.gif
Tista vpisana je za frčote pomoje in ni ne A1 ne A2. Ma vcasih si imel eno, zdej pa sam komplicirajo. :p
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Hehe, nikol se ne ve. Za začetek je pa v planu en večji skuter za po mestu, razvoz in za čez poletje. Nič posebnega. Pol za vnaprej pa ne vem, mika me, ampak bi rad dočakal penzijo.
smile-1.gif
We shall see.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Ok, mal gledam imajo danes uro vožnje vsi po ca. 35 eur. Tako, da se mi zdi kar ok 10 ur odvozit po 18 eur. AMTK je bil kdo? Priporoča kdo koga drugega. Aja, z 31 leti grem na neomejeno ali so omejitve? Imam samo B kat. in nobene A oz. je v izpitu naklofana A do 50km/h.

Neomejenega A boš delal, minimalno 20 ur vožnje. zdaj imaš samo AM = moped.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
600 mam za ure naračunano. Plus dodatki. CPP, izpitna, pregled, prvo pa že mamo. Tko da računam pod jurja. Krepko. :p
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Cpp, zdravniški, izpitna, in ostalo je 150€. Ure so pa največji strošek, 22 jih je treba, običajna cena pa 30-35€ za uro.
Jaz sem predlani delal in me je prišlo komplet okrog 850€. Sem pa se takrat pogovarjal z enim pubecom, ki je takrat delal izpit za moped, pa sem samo debelo pogledal ko sem izvedel da za navadni moped izpit ni kaj dosti cenejši kot za motor.
Pred 15 leti sem izpit za moped dobil za okrog 15-20.000sit ... sedaj stane zelo podobno kot za motor.
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Sn tudi pridobil papire lani........

34€ je bla ura + občinske + (cpp mel kao "zastojn") + zdravniški + uporaba poligona + prijava na izpitno + novi izpit, pa še mogoče kakšna drobnarija......pa je blo skoro jurja .....
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Avtošola Prah, mislim da so iz Celja, je imela lani okrog 400 eur za A kategorijo. Poišči jih na netu, mogoče še akcija velja.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
V bistvu je bila akcija pri avtošoli Prah 390 EUR za 22 ur. Dodaj še izpitno uro 22 EUR + 16 EUR za praktični izpit + teorija cca. 30 EUR + cca. 36 EUR zdravniški + 40 EUR tečaj. Če si na štajerskem (Maribor in okolica) lahko vožnje in izpit opravljaš na Ptuju oz. v Ormožu. Sam sem izpit naredil v Ormožu, prednost je manj možnosti da padeš (manj prometa in cest) in za opravljanje izpita ni čakalnih dob.
Link za akcijo sicer še vedno imajo na strani, preveri če velja:

http://www.prah.si/si/369/81/A_akcija.aspx