Izlet po Slo

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Kam bi clovek sel da ni morje ali gorenjska za 2 nocitvi nekam okol izlet ali podobno, gledam prekmurje ki mi je neznano pa nevem kaj je tam za videti, jedli bi po lokalnih gostilnah itd.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
kras je tud zanimiv (ferrarijev vrt...štanjel...)...pa skombiniras drug dan s posočjem....gres cez Gorico v tolmin bovec...lepi kraji...

prespis kje na krasu v kaki vinski kleti
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
bovec una vijugasta ozka cesta...parkiraas tam ko lahko...sta dva parkinga vmes...

dol mas soco in utrdbe in lepe poti po fronti...ce gres gor po unih stengah ko so ob cesti pa tud druga zanimiva utrdba z razgledom....to mas za en dan...tolmin mas uno cerkev sv duha...lep konc za zen...


kras mas lep sam po seb...mas miljon izletov...pa tud ce ne...od kraja do kraja je lepa arhitektura...evo to mas pa za drugi/prvi dan
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
pa ce si gorenc..(sklepam ker si reku ne mi gorenske) dan zacnes s kavo v kranjski gori....in cez vrsic...postanek pri izviru soce...in dalje

kras zakljucis cez doberdob...slovenskih fantov grob...in naprej po lepi cesti ob morju do Trsta...pa tm cez fernetice damuuu
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Tolmin-Kobarid-Bovec, imaš kar nekaj stez do hribčkov, slapov, turističnih kmetij....pa še prijetno toplo je, odmaknjeno.
 

sid911

Pripravnik
23. dec 2014
42
1
8
Za Prekmurje morda tole, ali pa kake toplice . Za videt pa mlin na Muri v Dokležovju (Otok ljubezni), Bukovniško jezero pri Dobrovniku (energijske točke, kapelica in izvir sv. Vida, adrenalinski park) pa tropski vrt Ocean Orchids , grad Grad na Goričkem, na lendavskem gradu se je pravkar odprla razstava Hommage à Picasso,...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
kras stanjel vse obdelan, bovec in vrsic isto. 1x sem sel tud od jaMbrača cez idrijo do morja tud lustno. Kobarid ww1 tud obdelan.
Spomnu sem se da bi sel lahko tisti konec obdelat po glavnih mestih /znacilnostih al pa kej
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Pohorje....pa prespis...k ma dost poti...

mislm da je stran www.rogla.eu

tracxse za gps odpiraj z desno tipko!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.868
5.623
113
Aia po dol v Zrečah maš še terme.. ga lah namočiš....če drugaæ ne bo šlo
evil.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.249
6.462
113
pri taščici
Poleti ko bo najbolj vroče, jo ucvrem na Vojsko. A pa kakšne Bloke, Jezersko. Povsod se lahko (zaragantirano) ohladis v vodi, za prespati se tudi kaj najde, pa nekako je odmaknjeno od množičnega turizma. Na Vojskem grem na eko Kmetijo "Naš raj" ki jo fura znanka, na Blokah imaš Blosko jezero...