Izkolp/vklop funkcij audi

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.196
113
Nic ni narobe ,če si filozof. Jaz sem ti želel samo pomagat.
Jaz sam osebno se zahvalim za takšno pomoč, v kateri mi direktno lažeš. Ker s tem me imaš za bedaka. S takimi ljudmi nimam rad opravka. raners bo pa sam povedal, če mu ustreza poslovanje s takimi ljudmi.
Pa spet čista laž: ti si želel prodati modul, ne pa nekomu pomagati ;). Če bi hotel pomagati, bi raners-u napisal naj ga pride brezplačno iskati ali pa bi mu ga posodil, da si uredi sam. Ampak verjamem, da tega ne razumeš. Ti si v svoji glavi dobrotnik.
 
Nazadnje urejeno:

ReBo

Pripravnik
15. jul 2014
65
0
8
Halo ,daj se ti malo umiri!!! Ti si reko ,če ga kdo proda! Jaz ga ne prodajm. Pa ne pametuj PM. BEDAK
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.196
113
Nazadnje urejeno:

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Da malo spremenimo debato...

Zanima me še sledeče glede ObdEleven:
1. Na njihovi strani (https://obdeleven.com/en/supported-vehicles) lahko izbereš model avta (in letnico) in potem ti spodaj pod zavihkom "Apps" najde te predpripravljene fukncije. So tam naštete vse fukncije, ki so na voljo za določen avto? Se te predpripravljene funkcije dodajajo?
2. Lahko z uporabo teh predpripravljenih funkcij tudi kaj pokvariš?
3. Pri PRO licenci pa verjetno lahko spreminjaš tudi dodatne nastavitve, ki jih najdeš drugje po raznih forumih, ne? Npr.: Long coding... Razumem to prav?
4. Kaj že moraš kupit dongle, ki vsebuje PRO licenco ali lahko kupiš navadni dongle in potem narediš upgrade na PRO verzijo?

Pa hvala za odgovore že vnaprej.
 

ReBo

Pripravnik
15. jul 2014
65
0
8
Daj si poglej ,kak video o OBDeleven ali pojdi na njihovo stran pod forum.

OBDeleven Pro vs Standard - What's the Difference?« v YouTubu

Lp
 

ReBo

Pripravnik
15. jul 2014
65
0
8
Kar se pa tiče App. je pa tako ,da ti pokaže vse funkcije za tisti tip vozila ki si ga priklopil. To pomeni ,da lahko vklopiš samo funkcije ,ki podpira model vozila. Lahko si nabaviš prvo bluetooth enoto in naknadno si dokupiš PRO vezijo. Glede tel. je pa Android bolj pokrit kot IOS. ;)
 

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Kateri obd skener se trenutno splaca nabaviti za vag (touran 1t3, sharan? Obd11, carista, carly kaj tretjega? Zanima me kodiranje funkcij in diagnostika).

lpu
 

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Bi koga zanimal malo rabljen obdeleven nextgen s se 23 meseci pro narocnine in 70 krediti?

sem kupil, ker sem potreboval za menjavo akumulatorja in sem mislil odklenit se par funkcij. Zal na mojem vozilu ni toliko opcij, zato prodajam.

lpu