Izguba sistemske particije in zagon win 7

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.326
8
38
47
Okolica južne LJ.
Zdravo!
Ker sem firbčen majmun
uf-1.gif
, sem v sistemskih orodjih Win 7, kjer si urejam svoje particije nastavil, da je glavna C particija aktivna. Takrat se ni zgodilo nič, ko pa sem par ur kasneje resetiral PC, pa mi ob zagonu ni več našel operacijskega sistema. S pomočjo zagonskega Win 7 DVD-ja sem prišel toliko notri, da sem lahko skopiral User datoteke na drugo particijo in videl, da je sedaj C particija disk, kjer imam shranjeno glasbo, ta prava sistemska particija pa ima črko I.
Zagon računalnika se zaustavi takoj na začetku in mi izpiše, da ne najde Bootmgr datoteke.
redface-1.gif

Kaj sedaj? Se da kako nastaviti nazaj sistemsko particijo ali pa moram na čisto naložiti Winse in pač požreti določene izgube ?
17758-icon_confused.gif

Tnx
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Tam ko si notri, spet poženi Disk Menedžer in nastavi aktivno particijo tisto pravo (če nisi prepričan, probaj vsako po vrsti).
Morala bi biti tista, ki ima bootmgr fajl gor (skrit fajl je, ne bo viden iz prve)
 

Mare77

Fizikalc
13. feb 2009
1.326
8
38
47
Okolica južne LJ.
hm, ja... samo kaj, ko nisem prišel sploh v Winse, da bi to lahko tam nastavil.
No, nekako sem prišel notri z uporabo namestitve novih winsov in potem so se sami nekako popravili. Ravno zadosti, da sem lahko naredil backup vsega, kar ne želim zgubiti, sedaj jih bom pa podrl, kar sem že tako imel namen storiti pred tem
evil.gif