Izdelava spletnih strani

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
zanima me koliko so cene za izdelavo spletnih strani v wordpress. mislim nekaj enostavnega do srednje zahtevnega,
sprašujem za primer, če imaš sp in stranko in najameš nekoga lahko študenta da ti izdela spletno stran,
je kdo na alterju, ki zadevo obvlada, info na ZS
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Odvisno od veliko dejavnikov. Kaj želi in pričakuje stranka ...

- ji zadostuje eden od kupljenih templatov in že izdelanih pluginov, ali želi kaj po svoje?
- bo vsebino stranka naložila sama?
- je treba narediti prenos vsebine z obstoječe strani? Na kakšnem sistemu je trenutna stran?
- že ima izkušnje z WP, ali bo rabila vsaj na začetku še podporo?

Meni je to postranska dejavnost oz. bolj kot dopolnitev ponudbe, ko obstoječa stranka potrebuje tudi izdelavo spletne strani. Ampak vseeno za orientacijo: Instalacija WP, osnovna konfiguracija, namestitev in konfiguracija templata, priprava menijev, widgetov, pluginov, galerije ... vnos osnovnih podatkov (o podjetju, kontakt, itd.) tam 100 - 150€ plus cena templata.
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
V mislih sem imel naslednje:

- kot templete se uporabi že kakšen free dizajn, morda z zelo majhnimi popravki
- vsebino bom naložil jaz
- stran se izdela na novo in še ni nikjer naložena, po izdelavi bo verjetno na mojem serverju
- stranko bom poučil jaz glede vnosa vsebin na WP oz. tekst in slike v galerijo naložim jaz
- stran bo vsebovala še kontaktni obrazec, galerijo in zemljevid
- občasno bi bilo potrebno sprogramirati tudi kakšen modul, npr. pošiljanje predračunov, računa na mail, morda izdelava foruma,
mailing lista, večjezičnost itd.

V kolikor kdo obvlada zgoraj našteto naj me kontaktira na ZS, da se dogovoriva,

Hvala in lp
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
v bistvu si zelo slabo specificiral kaj rabiš, bolj si napisal kaj vse boš postoril sam
grin1.gif
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
Hvala vsem za odgovore, vas bom kontaktiral, mislim, da tisti, ki dela spletne strani kar ve, kaj sem hotel, skratka samo izdelava enostavne do srednje zahtevne spletne strani v WP, kaj vse sodi v klasično - enostavno spletno stran pa se tako ve, lp
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Pred leti sem za kolega naredil spletno stran, ki pa jo nisem nikoli prav dokončal.
Ali je kdo pripravljen to posodobiti in narediti tako, da bo kolega, ki ni ravno računalniško nadarjen, enostavno dodajal slike in opise, ter mogoče pisal blog za zgoraj omenjene zneske?
Če je kdo pri volji, naj me kontaktira na ZS.
Obstoječa stran:
http://www.sculpture-dolinar.eu/
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
če ni nek cms za tem, vprašanje kolk se da naredit relativno udobno za dodajat vsebino
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mene tudi zanima izdelava strani.

Stran sicer že je in tudi domena, tako da bi se naložila na obstoječ plac.

Pri wordpressu mislim da to ne gre, da lahko samo linkaš in to plačuješ?

Tole temo bi imel

https://edindemo.wordpress.com/

Kakšna je situacija? se kupi template in delaš z njim kar hočeš al si vezan na njihovo stran.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
en mandlc se je opogumil in me kontaktiral za spletno stran. je rekel, se ne spoznam, bi pa sam urejal vsebino. a bo wp ok?
registrirava domeno, zložim wp gor, naredim userja, mu pošljem podatke in prosim, da se javi, ko bo imel čas. zamislil sem si namreč, da postavim wp in okoli njega, potem pa modelu pokažem kako ureja vsebine, spreminja zadeve kot urednik, uporabnik.
če eno uro pogledam stran, ker sem nekaj hotel spremeniti in gor že vsebina, meniji, slike, gmaps, vse.

koliko naj mu računam?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
car.

zadevo sem izvedel z namenom prepričati se, a vem kaj govorim v zgornjih postih. sam sebi sem potrdil, da vem. da za tako zadevo ne rabiš tudi ene ure ne.
 
Nazadnje urejeno:

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Citat:
Uporabnik softi pravi:
en mandlc se je opogumil in me kontaktiral za spletno stran. je rekel, se ne spoznam, bi pa sam urejal vsebino. a bo wp ok?
registrirava domeno, zložim wp gor, naredim userja, mu pošljem podatke in prosim, da se javi, ko bo imel čas. zamislil sem si namreč, da postavim wp in okoli njega, potem pa modelu pokažem kako ureja vsebine, spreminja zadeve kot urednik, uporabnik.
če eno uro pogledam stran, ker sem nekaj hotel spremeniti in gor že vsebina, meniji, slike, gmaps, vse.

koliko naj mu računam?

W bistvu si mu samo inštaliral WP
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: