Covid-19 Ivermectin

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Laž. Priporočene doze niso enako kot pri zajedalcih. Doze so bistveno višje. Pa še to doziranje predlaga neuradna zasebna iniciativa brez pooblastil. Kot bi jaz predlagal doziranje

Poleg tega ima MrDaco prav. Ivermectin je zdravilo, ne preprečuje okužb, ampak morda omeji podvajanje virusa v zgodnji fazi okužbe. S tem korda preprečuje težji potek. Kaj je res, bomo izvedeli po končanih kliničnih testih. AndY1-jevi grafi padanja okužb zaradi ivermectina so totalen bullshit.

Evo sem si vzel par minut in sem šel preverjat. Priporočena doza pri zgodnjem kovidu je tako kot je napisal Andy, 0,2 mg do izboljšanja oz. pet dni po priporočilih AFD - America's Frontline Doctors - recimo, ostalih nisem niti iskal (slika spodaj).
Priporočene doze za živali (in recimo za garje pri ljudeh - to sem našel, naprej nisem iskal) so enake - 200 mikrogramov
Link za garje https://www.nijz.si/sites/www.nijz.si/files/datoteke/garje_zdravljenje_pripombe_dermatologi_2019.pdf

Boš zdaj ti pokazal zakaj praviš da je to laž?

Se pa da razpravljat koliko so AFD neuradna in nepooblaščena organizacija. No, so. Ampak jim bi vseeno bolj zaupal kot tebi. Brez zamere....

1627634006334.png
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Približno toliko so uradni kot "slovenski zdravniki". Zakaj pa bi moral zaupati meni? Zaupati je treba uradnim ustanovam, ki sledijo predpisanim postopkom. Ko bojo uradni rezultati kliničnih testov, sej naj stvar vpelje v protokol. Prej pa nima kaj iskati v postopku zdravljenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Najnovejši (relevanten) pregled zaključenih študij o ivermecrinu.

Sklep: dosedanje študije ne potrjujejo učinkovitosti ivermectina.

Based on the current very low‐ to low‐certainty evidence, we are uncertain about the efficacy and safety of ivermectin used to treat or prevent COVID‐19. The completed studies are small and few are considered high quality. Several studies are underway that may produce clearer answers in review updates. Overall, the reliable evidence available does not support the use ivermectin for treatment or prevention of COVID‐19 outside of well‐designed randomized trials.

 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in jest5

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Najnovejši (relevanten) pregled zaključenih študij o ivermecrinu.

Sklep: dosedanje študije ne potrjujejo učinkovitosti ivermectina.

Based on the current very low‐ to low‐certainty evidence, we are uncertain about the efficacy and safety of ivermectin used to treat or prevent COVID‐19. The completed studies are small and few are considered high quality. Several studies are underway that may produce clearer answers in review updates. Overall, the reliable evidence available does not support the use ivermectin for treatment or prevention of COVID‐19 outside of well‐designed randomized trials.

Kot sem že enkrat napisal. Če bodo študije pokazale, da je to čudežno zdravilo, bo Andy skakal po levi trepalnici od zadovoljstva. Če pa bodo študije pokazale, da zadeva ni učinkovita, bo pa vpil, da je vse zarota in limal grafe Indije ali kakšne druge vukojebine do onemoglosti.

Da bi imel promil samo spoštovanja ali inteligence in celo izjavil "my bad", očitno res ni tako učinkovit, kot je kazalo in gremo dalje, se ne bo zgodilo nikoli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in jest5

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Če jaz prav berem piše, da je potrebno počakati na zaključek bolj relevantnih študij.
Si zelo podoben Andyu, le da vpiješ drugo skrajnost. Vsaj preberi in razumi, ne pa da delaš končne zaključke na podlagi študij, kjer jasno piše, da se počaka. Ali si na poti YT doktorata?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
No, dej ti preberi njegov zadnji stavek. Vidim, da vas več YT doktorate dela.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Sem ga. Daj ga tudi ti. Lahko tudi 10x ponoviš. Probaj počasi in neprizadeto
 
  • Haha
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Sem ga. Daj ga tudi ti. Lahko tudi 10x ponoviš. Probaj počasi in neprizadeto
No, dej mi povej, zakaj naj bi Andy izjavljal MY BAD, če zaključki študije NISO dokončni. No, razloži. Hvala.
Pa se njegovim neumnostim samo smejim in si ne morem predstavljati, da odrasel in razumen človek take poka, ampak zapis zgoraj od janeza je praktično na njegovem nivoju.
Za razliko od janeza (ki je očitno že prepričan, da ivermectin ne pomaga) si pa jaz želim, da bi študije pokazale, da ivermectin res pomaga, pa čeprav bi potem bral tukaj samospeve andyija nad njegovo pametjo. Bom pa počakal na kvalitetne študije, da vidimo ali res pomaga ali ne.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
No, dej mi povej, zakaj naj bi Andy izjavljal MY BAD, če zaključki študije NISO dokončni. No, razloži. Hvala.
Pa se njegovim neumnostim samo smejim in si ne morem predstavljati, da odrasel in razumen človek take poka, ampak zapis zgoraj od janeza je praktično na njegovem nivoju.
Za razliko od janeza (ki je očitno že prepričan, da ivermectin ne pomaga) si pa jaz želim, da bi študije pokazale, da ivermectin res pomaga, pa čeprav bi potem bral tukaj samospeve andyija nad njegovo pametjo. Bom pa počakal na kvalitetne študije, da vidimo ali res pomaga ali ne.
Še parkrat bo potrebno prebrati.
Pa poizkusi za spremembo s celotnim postom.
Jaz vidim besede, kot so "bodo", "bo"
Ne pa "je".
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Tudi jest citruse pomaga kot preventiva za Korono :evil:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

The New York Times COVID “Mystery” solved!​

Cases have plunged in India in a few weeks. True
The New York Times reported on July 30, 2021, that this is a mystery with no clear explanation. But, the drop in cases happened right after a new COVID-19 protocol was released in India. The new guideline includes Ivermectin for early treatment — to treat patients with mild symptoms.
Analiza vsebuje tudi druge drzave, kjer je bil uporabljen Ivermectin.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

Favorable outcome on viral load and culture viability using Ivermectin in early treatment of non-hospitalized patients with mild COVID-19 – A double-blind, randomized placebo-controlled trial​

Conclusions There were significantly lower viral loads and viable cultures in the ivermectin group, which could lead to shortening isolation time in these patients.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

Prof. Eli Schwartz, founder of the Center for Travel Medicine and Tropical Disease at Sheba, conducted a randomized, controlled, double-blinded trial from May 15, 2020, through the end of January 2021 to evaluate the effectiveness of ivermectin in reducing viral shedding among nonhospitalized patients with mild to moderate COVID-19.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
AndY1, imaš novega favorita ali je to še vedno ivermectin

A giant trial of COVID-19 treatments is restarting. Here are the drugs it’s betting on

Solidarity, a global study led by the World Health Organization (WHO), will test three new drugs in hospitalized COVID-19 patients: the cancer drug imatinib, an antibody named infliximab that is used to treat autoimmune diseases, and artesunate, an antimalarial.

Artesunate, an injected derivative of artemisinin and a powerful killer of malaria parasites, has also shown some antiviral activity in laboratory studies of SARS-CoV-2. But Solidarity is testing it because of another effect: The drug appears to reduce inflammation and counteract signals that attract immune cells into tissues. That could stop the immune reactions that damage the lungs in severe COVID-19.

 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
To ne velja ker je predrago in je konstrukt BIGpharme.

Po imenih sodeč sta vsaj 1 dva biološka zdravila ??

Imam prav?