Italija morje hotel

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.479
113
Je kdo dopustoval kdaj v Italiji. Iščem kak hotel, Rimini oziroma na tej strani, ali Toskana. Hotel naj bi bil ob morju, 4 ali 5 *, polpenzion.
Kakšnje izkušnje?
hvala
 

giovanotti

Fizikalc
20. dec 2012
179
101
43
Če si pristaš masovnega turizma, je Rimini prava izbira. Predstavljaj si Portorož x 10: obala iz mivke (seveda vstopnina na plažo), med obalo in hoteli cesta, nato 4 vrste hotelov, eden poleg drugega. Največja prednost enega hotela pred drugim, je to da ima lasten parking za nekaj avtomobilov. Itak večina turistov pride z avtobusi oz. letali. Med sezono verjetno turisti hodijo eden čez drugega in se na plaži obračajo na znak. Glede na (pred kratkim) videno, bo italijanščino izpodrinila ruščina.
L'Hotel Rimini: v predsezoni super za eno noč, med sezono me niti pod razno ne vidijo...
Sicer pa booking.com in podobne strani.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
moj predlog.
glej kalabrijo ali lamezio(ryanair,volotea),seveda nikakor ne avgusta,to ni ista gužva na plaži kot jo poznaš iz hrvaške
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
421
66
28
V Riminiju so plaže večino za plačat. To pomeni, da dobiš svoj senčnik in dva ležalnika. Do sosednjega ležalnika je vsaj 3 metre, da bi pa kdo ležal na tleh... ne, tega nihče niti ne pomisli!



Tisto o obračanju na ukaz velja za zastonjske plaže...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
za 5€ kolikor stane senčnik in 2 ležalnika morš bit še škot ne gorenc da ne plačaš.no vsaj na siciliji so imeli take cene
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
437
33
28
Citat:
Med sezono verjetno turisti hodijo eden čez drugega in se na plaži obračajo na znak.
kaj takega lahko izjavi nekdo, ki nikoli ni bil v Italiji na dopustu
bonk.gif


večkrat sem na Hrvaškem doživel, da smo se obračal na ukaz, da ne govorim o pohojenih brisačah....itd....

kot je že nekdo napisal.....pod senkčnikom je milijon prostora, drugega tudi blizu ni a kaj šele da bi hodil po tvojih stvareh....
cheer.gif


in ja, Italija je zelo zanimiva za dopustovanje....cene so ugodne, hrana je božanska, prijaznost....
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
In ja, Italija je svinjsko draga in hrana je obupna. Razen na jugu, Si ilija in Kalabrija ampak oni ne priznavajo, da so del Italije.