Istra - Umag, Červar, Barbariga, ...

MojcaPokraculja

Pripravnik
6. okt 2015
65
4
8
Priznam, hrvaške Istre ne poznam preveč dobro.

Plan je vzeti apartma v prvem in drugem tednu septembra nekje blizu obale v hrvaški Istri in da ne bo predrago. Zaželjena je naravna senca in nekaj prostora okoli sebe na plaži (da nismo kot sardine :))

Na bookingu sem gledala Umag (apartmaji Polynesia), Červar in Barbarigo, če prav vidim, gre za starejša počitniška naselja, locirana v bližini zelenja in morja.

Se priporočam za info, kakšne so plaže, koliko je gneče v septembru, v kakšnem stanju so apartmaji in okolica?

Mogoče se splača pogledat še kam drugam? :)
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
42
113
sej jest ne vem, sam kjerkoli gledam po forumih se folk ne zna vec odlocit kam na dopust. ze 3 mesece vedno ista vprasanja...

vsak ima svoj okus, in men je cisto bz da ti priporocam plac, kjer je men ql, ker ni receno da bo tud teb.

pac gres in vidis kako ti je vsec. ce ti ni vsec, gres naprej. rezervacije v septembru so pa cisto nepotrebne.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Priznam, hrvaške Istre ne poznam preveč dobro.

Plan je vzeti apartma v prvem in drugem tednu septembra nekje blizu obale v hrvaški Istri in da ne bo predrago. Zaželjena je naravna senca in nekaj prostora okoli sebe na plaži (da nismo kot sardine :))

Na bookingu sem gledala Umag (apartmaji Polynesia), Červar in Barbarigo, če prav vidim, gre za starejša počitniška naselja, locirana v bližini zelenja in morja.

Se priporočam za info, kakšne so plaže, koliko je gneče v septembru, v kakšnem stanju so apartmaji in okolica?

Mogoče se splača pogledat še kam drugam? :)
Poglej še Lanterno, če ste pa bolj za nudo, pa še Solaris. Oboji imajo lepe apartmaje v blokih. Plaže so pa super, od peska do kamnitih plošč, pa tudi sernce je dovolj.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.787
5.714
113
Septembra razen ob vikendih ni gneče, ostanejo upokojenci z nešoloobveznimi vnuki in študentje.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Od naštetega je samo Umag kolikor toliko ok, Červar in Barbariga je meni totalni podn že v sezoni, kaj še le izven sezone. Neurejeno, zanemarjeno, brez ponudbe ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888