Iskanje POI na zemljevidu

SRutar

Zelenc'
Izključen uporabnik
13. nov 2009
26
0
1
Je z IGO8 sploh možno sledeče iskanje?
Vklopljene imaš določene skupine POI. Na 2D zemljevidu območja klikneš na ikono POI. Prikažejo se ti informacije te točke in nato izbereš Navigate to POI. Nekaj podobnega ima TomTom.
Ima to možnost Igo Primo?
Janch ve vse.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Sklepam, da to sprašuješ, preden si sam sprobal, sicer ne vem kako bi si lahko razlagal vprašanje o najbolj osnovni stvari...
wink-1.gif


Primo:
Klikneš na izbran POI -->i(nfo)->izberi

iGO8
greš na zemljevid, klikneš "kurzor" -> izbereš POI ali v (njegovo bližino) -->info....
 

SRutar

Zelenc'
Izključen uporabnik
13. nov 2009
26
0
1
Janch, malo pozno hvala. Vsakomu svetuješ.

Saj nisem popolni amater, imam IGO8 – ver 8.3.2.83157 že kake tri leta in mi je res všeč. Navigacija deluje OK, nalagam lahko nove mape, dokler se ne začnem igrati z lastnimi ali tujimi .kml datotekami (kampi, spanje,...). In tu nastopi moj problem. Imam napravo Mappyiti V1 z Windows CE Core 5.0, ki še prebavi osnovne nastavitve in navigacijo, ko pa dodam druge .kml dototeke s POI lokacijami naprava klecne.

Pri mojih izletih mi nič kaj ne pomagajo prednaložene POI datoteke, ko pa sem poskušal na zemljevidu iskati svoje (.kml datoteke), je naprava pač klecnila. Škoda, ker bi mi prav tak način iskanja prišel prav. Sem nekje na poti, rad bi se ustavil in sedaj iščem po predlaganih lokacijah. Prednaložene POI mi še nikoli niso koristili.

Najbrž mi niti spreminjanje .sys datoteke ne bo kaj prida pomagalo. Treba bo v nov nakup. Le GPS naprave, ki pa bo sposobna poganjanja IGO8 ali IGO Primo.

Janch, tvoj nasvet glede nakupa in že vnaprej hvala.
 

SRutar

Zelenc'
Izključen uporabnik
13. nov 2009
26
0
1
Janch hvala

Sem se postavil v vrsto. Kot kaže bo WayteQ 990 dobavljiv šele konec maja.
frown-1.gif
Nič, bom že počakal.
Mogoče mi ga bo uspelo vmes še malo stestirati.
Sem se z veseljem prebijal preko vseh 33. strani navedene teme. Mislim, da si si nagrado, ki si jo dobil, zaslužil v celoti.
priden.gif