Iščemo operativca za urejanje spletnih trgovin

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
v štartu je vedno minimalka
In koliko časa traja štart. 30...40 let
stupid-1.gif


PS- sem šele kasneje prebral oglas- uspešno podjetje pa takšen kader: programerja, prevajalca iz angleščine, lektorja Slovenščine...z izpitom za avto in najmanj dvema letoma izkušen (torej je že nekje štartal) išče za minimalca. Sedaj pa ne vem ali je napaka minimalec ali pa hvaljenje z uspešnim podjetjem
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
in zakaj bi dal več kot minimalca, če nekoga za tak denar dobiš ?

ampak zakaj potrebuješ izpit B kategorije za urejanje spletnih strani !?
pa smisel za prodajo in pripravo spletnih ponudb ?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ker verjetno nimajo tovarne, kjer bi vsak zaposleni delal samo eno samcato stvar, ampak so tipično majhno podjetje?

Pa če človek dandanes nima izpita za avto, takoj veš, da je [cenzura] ali pijanec.
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
kolk bi pa bla primerna začetna plača za nekoga ki ga bom še nekaj mesecev učil delovne procese?
smile-1.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
izkoriščvalcI IN TO ŽE V ŠTARTU !!

Zato pa je kot je, ker se večini za 600€ niti ne da vstat, kaj šele delat. Ali kje piše da je minimalec največ kar bo izbrani kandidat dobil?
Navsezadnje, izbranec bo dobil plače mesečno nekje okoli 800€, naj se z državo pomeni zakaj mu vzame toliko?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
tak pač je v sloveniji, itak so vsi skočili ker sem napisal minimalka
smile-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Če bo podjetje zašlo v težave, ker boš delavcu ponudil 100€ več potem ga raje kar zapri.
Gre se pa za to, da izobraženega človeka s kar nekaj znanji in delovnimi izkušnjami postavljaš na nivo nekvalificiranega in nepismenega delavca. Zamisli se malo.
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
No minimalc je malo premalo za takšno delo. Saj že čistilka dobi več?

Lahko pa povem eno zgoedbo, ki se mi je zgodila danes. Pridejo nam montirati robota v proizvodnjo, ga zmontirajo in nato gredo, za njimi pa pride "programer". No in ta programer, ni hotel privijačiti in priključiti dveh senzorjev, ker to pač ni njegovo delo in ni za to plačan.
No to je pa nemški sistem. Pri nas je direktor kar čudno pogledal, ko mu je povedal in šel nazaj v firmo, kjer so prišli spet oni prvi nazaj in privili senzor.
Zgodba se nadaljuje zjutraj. No tehle 600€ je pa enako, samo da pri nas moraš za ta denar znati vse.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
5 stopnja in 2 leti izkusenj pac ni izkusen kader, in ta tvoj programer verjamem da je imel nekajkrat vec izkusenj
wink-1.gif
dejstvo je pac da izobrazba v zasebnem sektorju ne igra vloge, oz ce kaj, so se manj ucljivi.

To je pac sluzba za enega gamerja ki isce prvo sluzbo, ne vem kaj je tu izrednih pricakovanj
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
delovna doba pa izkušnje ni isto
grin1.gif


komur je izpod časti prit delat za prvih par mesec za minimalno plačo v toplo/klimatirizano pisarno da pač vidi če je za njega, pa da jaz vidim če je on/ona za mene, pač naj bo doma na sociali za polovico tega denarja pa se čoha spodaj cele dneve zarad mene, en parazit države več ali manj
grin1.gif