Iščem štedilnik za centralno

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
S ženkico bova za par let, se pravi 10 ali kako leto več, preuredila eno staro hiško. Krušna peč je naredila svoje, tako, da morem gledat za ogrevanje. Na misel mi je prišel tak štedilnik, ki pa ni vgraden. Grel bi 3-4 radiatorje. Okoli 50 m2.
Zanima me, če obstajajo taki štedilniki, ki bi poleg meli tudi plin. ker poleti tak štedilnik ukurit je jeba. Mala kuhnica.
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Je zraven cenik. Odvisno od modela je cca 2000€. Sigurno bi bilo ceneje vsako posebej, vendar se mi zdi da štedilnik na drva, če želiš dobrega, mora biti zidan, tako da vprašanje če kaj dosti prišparaš pri ločenih napram kombinirani varianti.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
mislim, da je kar hrvaški cetroprom, centrometal the best off na balkanu za te azdeve. pri nas ga fura mix trgovina. majo pa hudo maržo.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Skupaj drva+plin, bi rad, ker nimam placa, še. Očitno bom raazmišlal v tem, da bo macola pela kak dan več
evil.gif
. Vzidanega pa nočem, ker bom čez dobrih 10 let vse skupaj rušil. Cena plin+drva je res pretirana za mene.
Lahko pa priporočate kaj, kar bi gnal par radiatorjev. Lahko tudi kakega ohranjenega seveda, rabljenega.