Irska- kateri mesec

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.979
399
83
S punco se oprravljava na irsko, časovno bi nama najbolj odgovarjal konec januarja, začetek februarja.
Kakšno je takrat tam gori vreme? ali se priporoča takrat izvesti trip?
Še ostali predlogi so dobrodošli, pač kaj se splača videti, sva pa oba pivsko, jaz tudi pivovarsko navdušena.

Lp
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Vreme + Irska =
cheer.gif


Za pube obiskovat je vseeno, za vse drugo je loterija s slabimi možnostmi. To je, ker že sprašuješ za vreme na Irskem.
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.979
399
83
Sej to se zavedam. Vbistvu me zanima glede podnebja, vem da bo dež, ampak kakšne so kaj temperature takrat. Kakor vem, snega ni tam gor. Na kratko, ali je trip februarja glede vremena izvedljiv?
Temperature okrog 5 st in občasen dež me ne motita.

Lp
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.581
6.385
113
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
občasen dež me ne moti

hysterical-1.gif
dobro si me nasmejal

mislim, da boš vesel vsega, kar ne bo stalna mokrota, ki prihaja iz vseh možnih smeri

prvo uro boš zaradi vetra itak opustil idejo o mareli (oz. ti jo bo itak polomil), potem se boš pa sprijaznil, da si premočen in da te zebe

potem ti bo pa super
zmaga.gif
aja jaz sem en dan celo doživel sonce... noro ti rečem
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
No no. Tok svoh vreme tud ni. Recimo april in maj sta bla super, september in oktober pa sta zaenkrat tud top. Predvsem pa je des drugacen, nalivi so res redki, vec al manj rosi. Je bilo pa recimo lansko poletje precej bolse kot letosnje. Ce te pa se kej zanima o irski, vprasaj, sem jo v zadnjih dveh letih prevozil prakticno celo.
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.979
399
83
Ja vbistvu me zanima par stvari.
Torej najbrž bova šla gor februarja, kr nama takrat časovno najbolj ustreza. Šla bova samo za par dni, rentala bi pa avto.
Rada bi vidla, dublin, kak lep kliff, pa še kako pivovarnico in okusila veliko piva
wink-1.gif

Cerkve in gradovi pa muzeji nama niso prioriteta
Kaj priporočaš?
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Nism nek fan dublina, pac veliko mesto z velik guzve, tko da definitivno raj ksn dan manj v dublinu pa ksn dan vec na zahodni obali. Galway, Connemara, cliffs of Moher, Dingle, Killarney pa ring od Kerry so skor obvezne stvari, ce mas kej casa vec se severna irska, s tem da spet, bi se izognu belfasta, je derry velik bl zanimiv.