Instant internet

iii

Pripravnik
1. avg 2007
459
7
18
Vprašanje da vidim kak to zgleda iz prakse - imam GSM aneks (ex Študenski paket) in imam UMTS aneks še prost - če bi vzel Instant internet - koliko me to pride?

--> naročnina GSM + UMTS naročnina + prenos podatkov + dodatni porabljeni podatki (če greš preko svoje meje) ??
 

artie

Pripravnik
23. avg 2007
87
0
6
Poglej na mobitelovo spletno stran, kjer najdeš številke Centra za pomoč naročnikom, pa ti bodo povedali.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Jep. Če imaš mega paket z 1GB prenosa (20€), pa slučajno pokuriš 1.2GB, moraš plačati dodatnih 80€.
crazy1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.569
691
113
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Jep. Če imaš mega paket z 1GB prenosa (20€), pa slučajno pokuriš 1.2GB, moraš plačati dodatnih 80€.
crazy1.gif

Saj lahko na planetu tako rekoč v živo in brezplačno pregleduješ mesečno porabo.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Ni tako enostavno.
Npr. če imaš podatkovni bonus sim kartico + modem, ki ne podpira sms-ov, je precej težko zvedet stanje porabe, brez da bi jemal simko ven in jo dajal v telefon.

Sploh pa je neumno, da če se prijaviš na monitor.mobitel.si s primarno telefonsko in geslom, lahko vidiš samo stanje za primarno simko ne pa tudi za podatkovni bonus.
uf-1.gif


Hvala bogu da so omogočili prijavo s certifikatom od Klika, kjer lahko dejansko pogledaš stanje na obeh cifrah, primarni in podatkovni bonus.
rolleyes-1.gif
 

SyncMaster

Pripravnik
6. sep 2007
231
0
16
to ne drži povsem, zdraven modema dobiš programski paket, ki sproti beleži porabo. v vsakem primeru pa je najbolje, da si vsak izračuna neke okvire dnevne porabe vnaprej.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Ko sem jaz vzel pred parimi meseci GT 7.2 ready + Mega prenos podatkov nisem dobil zraven nič.
Kako je pa sedaj pa res ne vem.
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Citat:
Uporabnik SyncMaster pravi:
to ne drži povsem, zdraven modema dobiš programski paket, ki sproti beleži porabo. v vsakem primeru pa je najbolje, da si vsak izračuna neke okvire dnevne porabe vnaprej.

Drži. Ta programski paket ti beleži porabo za vsak session, pa skupaj. Če si to vsoto postaviš na nulo na konc mesca, si lahko mesečno spremljaš.