Ikone za IGO primo

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Rad bi zamenjal ikono ( solzico, ali balonček, ne vem kako naj imenujem ) v kakšno drugo ikono ( naprimer: šotor ali kaj primernega za kampiranje ). Kje bi lahko prišel do raznih ikon , in kako jih lahko zamenjam ?. Prosim za pomoč !!!
confused-1.gif
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
hvala za informacijo !!!! Kje bi lahko prišel do raznih ikon ?? še za to prosim !!!
confused-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
če malo zgooglaš imaš teh ikon kolikor hočeš.. to je navadna majhna sličica v bmp formatu. V google iskalnik vpiši kaj iščeš in daj iskanje slik..med orodnji za iskanje lahko izbiraš tudi vrsto in format slike itd..
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Hvala, najdo ikonice.
Sedaj je pa problem, da mi jih IGO ne najde.

Citat:
(Pri navadnem iGO je potrebno kml malo predelat, da potem vidi tvojo ikono.


Če odpreš z beležnic, v tvojem primeru forum.kml, boš videl v njem skoraj na začetku tole:

:
<Document><name>forum.kml</name>

Sedaj takoj za tem prilepi tole:

<metadata><igoicon><filename>IME IKONE.bmp</filename></igoicon></metadata>

( seveda IME IKONE.bmp spremeniš v tvojem primeru v forum.bmp )
Konec citata !!

Moje vprašanje : kako pridem do beležnic, da bi lahko dopolnil zgoraj navedeni stavek ??

Lepo prosim za odgovor !!!
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Zopet sitnarim ! Ali se da povečat pisavo, informacijo o POI točki ?
confused-1.gif
Včasih si to ogledam med vožnjo in moram si dat očala gor, da vidim informacijo prebrat !
Prosim !!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V teh 10 dneh bi si lahko malo prebral pripete teme in bi morda izvedel iz njih, kak postopek je potreben za modifikacijo privzetih stvari.

Na kratko:
- odpri data.zip
- poišči skripto za poi
- poišči razdelek za prikaz poi okna
- spremeni višino in širino
- shrani in testiraj
- če ni pravega oz. željenega učinka, ponovi vajo

potem pa pride na vrsto še povečanje teksta, kjer ponoviš zgornjo vajo le da tokrat iščeš font skripto.

Na tvoje vprašanje je odgovorjeno v celoti ( pisava se DA povečat ).

Obilo sreče, volje in veselja pri predelavi.
 

kajvos

Pripravnik
10. sep 2009
146
1
18
Lep pozdrav!
Po dolgem času se zopet oglašam. Imam problem s IGO Primo Nextgen. Želel bi spremeniti končnico SAV v končnico KML in ne najdem pretvornika, ki bi mi to spremenil. Od prijatla sem dobil polno postajališč s to končnico.Končnica SAV se nahaja v ( save-profiles-01-users-00-userPOI ). Prosim za pomoč !