Ikejin zvočnik symfonisk

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Si morda kdo lasti Ikejin zvočnik symfonisk?

Zdi se mi zanimiva estetska rešitev. Nismo neki zahtevni audiofilci, ampak kdaj bi se kaj predvajalo iz laptopa. Kakšna izkušnja, kako deluje? Ob priliki moram sicer preveriti v trgovini.

Morda kakšna alternativa?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.250
5.818
113
človek gleda estetske rešitve, jbl charge pa to ni

drugače od bt zvočnikov recimo tudi ikea eneby 20 ali 30, se kar dobro skrije v pohištvu. pa ne rabi baterije, če je nočeš.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.770
2.651
113
Jaz imam jbl palylist pa tudi zastonskega youtuba ne podpira preko cromcasta. Pa itak je ta cromcast bolj ena žalost.kdaj dela, drugič, se pa 100 let nalga. Pa moraš mal poresetirat da spet normalno dela.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Tudi jaz sem se najprej nagibal k JBL chargu. Potem mi je pa tale Ikejina reč padla v oko.

Delovni kotiček (laptop) v kotu, včasih sede kakšen komad iz youtuba dati bolj na glas. :zmaga: Stena je prosta, pa sem pomislil na tole. Še čedno zgleda. A vidim po testih, da ta osnovna funkcija preko BT sploh ni možna, sem kar presenečen. Se pravi samo preko wifi...

In HVALA za vse linke. :zmaga: Preberem ob priliki...
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Doma imam dve ''lučki'' symfonisk (spalnica) in en ''bookshelf'' symfonisk (kuhinja)... Dela samo preko wifi-ja... Naložiš si Sonos in poganjaš zadeve... Lahko pa tudi preko Airplaya... Lučki sem kar povezal v ''sistem'', bookshelf pa deluje popolnoma ločeno (pred začetkom uporabe preko Sonosa poženeš nastavitve)... Sam lahko samo priporočam. :)
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.089
113
A so že zrihtali, da lahko tudi youtube muziko streamaš na zvočnik, če imaš android napravo?
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Jaz sem ga na hitro poslušal enkrat (nisem audiofil ampak imam vseeno dokaj soliden komplet akustike) in se mi je zdela zadeva za teh 99 eur zelo spodobna. Da je samo wifi me ne moti, itak je preko bt občutno slabši zvok. Sedaj čakam na nove symfonisk svetilke, starih se pri nas ne dobi več.

Btw, mogoče kdo ve, če se da nastaviti, da te zjutraj zbudi glasba iz playliste in ne alarm? ios, če je pomemben podatek...
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Jaz sem ga na hitro poslušal enkrat (nisem audiofil ampak imam vseeno dokaj soliden komplet akustike) in se mi je zdela zadeva za teh 99 eur zelo spodobna. Da je samo wifi me ne moti, itak je preko bt občutno slabši zvok. Sedaj čakam na nove symfonisk svetilke, starih se pri nas ne dobi več.

Btw, mogoče kdo ve, če se da nastaviti, da te zjutraj zbudi glasba iz playliste in ne alarm? ios, če je pomemben podatek...
Jest imam zjutraj nastavljen alarm in me budi trenutno nastavljena radijska postaja (vse laufam preko iPada...)...