IKEA

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Lahko samo povem, da so močno podcenili naval, ki ga doživljajo. Nagaja jim tudi logistična vergia. Naj še sami kaj povejo. Saj so prisotni. :)
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.301
928
113
Titograd
Baje da zaloge, ki so v prvem tednu pošle, niso bile nadomeščene in da je precej izropana. Za tega, ki čaka 2 tedna na robo v prevzemni center Maribor... mi smo čakali 3 tedne, ampak prišlo je vse. Tak da, še bo.

Sicer pa bmk, itak babe navalijo v to ikeo ko muhe v drek, meni je vseeno če je ali če je ni
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Probleme imajo z dobavitelji... Tudi v poslovalnicah čez mejo, ne samo LJ...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.184
5.728
113
no meni so pa danes izpolnili reklamacijo

namesto 8.3. je prišlo 24.3. ampak prišlo pa je.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.837
4.951
113
Pa sem bil v temu čudesu. 2m visoka panelna ograja naokoli. Na dveh kontrolnih točkah kazal papirje. Parkirišče našel skoraj na koncu, ko sem se vrnil pa je bilo še tam vse zaparkirano. Gneča kot v pločevinki sardel.

Me ne čudi, da lesnina 2x tedensko pošilja sms/mail reklame in promocijske popuste.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
V ikei kupil z dostavoe in vnosom. In dobil e-mail, dano dostava na dan xx.yy. med 08:00 in 20:00.:bonk::nigladek::gorjaca:
Ma kaj se to zaj......? Ali kaj pokličejo za bolj točno uro?
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
V ikei kupil z dostavoe in vnosom. In dobil e-mail, dano dostava na dan xx.yy. med 08:00 in 20:00.:bonk::nigladek::gorjaca:
Ma kaj se to zaj......? Ali kaj pokličejo za bolj točno uro?
Pocaki.. presenecenje sledi en dan pred dostavo.. bos dobil mail “Hej _tvoje ime_.. zal vsega nimamo na zalogi.. “ in ti bodo brez vprasanj/debate oz. kakrsnekoli pomoci samo vrnili denar za tisto kar nimajo..

in jih prav malo boli ••••• ce si kupil tridelno omaro - in ti ne morejo dostavit enega elementa.. bos pac dobil 2 dela.. kdak dobis tretjega? “Spremljaj naso spletno stran in ponovno naroci”.. da moras se enkrat dostavo placat jih niti ne zanima.. da nihce zares ne ve ali bo ob drugem narocilu dejansko ta manjkajoci del tudi prisel - itak nihce ne ve.


dizastr
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Pocaki.. presenecenje sledi en dan pred dostavo.. bos dobil mail “Hej _tvoje ime_.. zal vsega nimamo na zalogi.. “ in ti bodo brez vprasanj/debate oz. kakrsnekoli pomoci samo vrnili denar za tisto kar nimajo..

in jih prav malo boli ••••• ce si kupil tridelno omaro - in ti ne morejo dostavit enega elementa.. bos pac dobil 2 dela.. kdak dobis tretjega? “Spremljaj naso spletno stran in ponovno naroci”.. da moras se enkrat dostavo placat jih niti ne zanima.. da nihce zares ne ve ali bo ob drugem narocilu dejansko ta manjkajoci del tudi prisel - itak nihce ne ve.


dizastr
Zavrneš dostavo - problem rešen.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Druzba,
Je kak junak na forumu ki je slucajno kupil knjizni regal LOMMARP https://www.ikea.com/si/sl/p/lommarp-knjizna-omara-temna-modro-zelena-40415465/
Potreboval bi racun od le tega.

starca sla ene 3 tedne nazaj, kupila neki robe, itak brez family kartice iz cesarkol napokala v avto in hop na vikend....stalo do pred par dni ko se je zacelo sestavljat in glej ga zlomka - en paket manjka - na izdaji niso dal oba gor. Racun itak ne najdeta, v Ikeei ne smerglajo brez racuna ceprav se strinjajo daj njihova napaka.

ne bo nobenga konc za 100eur ampak vseeno...ce kdo ima se priporocam
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Popravi me, če se motim, ampak tisti, ki ti bo priskrbel račun, bo na izdajnici verjetno imel navedena oba paketa ali pač ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Zdej bom zleht, tle v Lj na izdaji lahk odpeljes kar ces, zunaj IT, A izdajnik pregleda papirje pokljuka vse paketke...tle pr nas na voz dajo pa gasa stran...nobenga 2checka ( sem sam dvakrat to izkusil)
Organizacija je tema....

se ena izkusnja mimo zgornjega:
Odprtje trgovine 10.00, ob 10.30 v skladiscu spodaj (samopostrezba) police za pax, spodnji regal prazen - zaloga 580 kos plus, pogledam nad ta prazni regal - polne zapakirane palete. Poiscem usluzbenca - pravi ja danes ne bo slo, ko bo trgovina zaprta bojo prestavli pa bo- haloooo odprtje trgovine se cel dan dela eden najbolj osnovnih kosov polna zaloga a ne mores do njega....ja kao vilicar ne more zdej kj odprta....
V A - zprejo vhod v regal z strikom za 20min, vilicar se prpele itak od zadaj nafilajo in gasa.....nasi pa jao jao