Igra Catan

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
V petek sem nabavil tole igro in za vikend odigrali kar nekaj iger. Odlična igra! Zanima me, katera razširitev vam je najboljša? Eno bom nabavil sam se nemorem odločit katerre
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Dobra igra je tole ja. Sicer je sedaj že dolgno nisem igral a nazadnje kar se spomnim smo največ preigrali Mesta in viteze. Imel sem pa vse razširitve.
 

Edgar

Zelenc'
5. nov 2013
2
0
1
Bodite pazljivi pri nakupu osnovne igre Naseljenci otoka Catan, namreč ne glede na to, da je lesena verzija večini bolj všeč, je potrebno upoštevati, da je nekompatibilna s katerimkoli dodatkom. In tisti, ki jo igrate že nekaj časa, lahko verjetno potrdite, da ščasoma kakšen dodatek postane kar nujen, ker sicer postane dolgčas
smile-1.gif


Drugače pa najcenejšo igro Catan in dodatke (če ne upoštevamo občasnih akcij v preteklosti) še vedno najdete tukaj: Catan (klik)

Najbolj napredna različica obstaja na iOS, vendar je kdaj problem pri online igri, ker so soigralci ekstremno počasni in vmes že zgubiš živce...
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
306
6
18
Škofja Loka
Citat:
Uporabnik Rajc pravi:
V petek sem nabavil tole igro in za vikend odigrali kar nekaj iger. Odlična igra! Zanima me, katera razširitev vam je najboljša? Eno bom nabavil sam se nemorem odločit katerre

Jaz imam mornarje pa trgovci in barbari. Ta dva dodatka sta meni najboljša. Mesta in vitezi so pa preveč zakomplicirani.
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
da malo obudim... Katera razširitev vam je najboljša?

Naigrali smo se osnovne in osnovne + mornarje. Razmišljam o vitezih in mestih... je kdo kombiniral in ali se da kombinirat osnovna + vitezi in mesta + mornarji?

Ima kdo raziskovalce in gusarje? vzpon inkov?

Lp,