Igra Catan

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Pozna kdo trgovino, kjer bi poceni kupil to Igro: Catan-Naseljenci otoka Catan (rdeča škatla) ? Muller jo ima za 34€
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Mora biti nova...zapakirana
smile-1.gif
a je res več verzij(Naseljenci otoka) te prvotne igre ?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
No bom drugače vprašal za poznavalce, a je ta igra s kartami (ne kockami) samo ena verzije izdaje Naseljenci otoka (rdeča škatla) ali je bilo več verzij ("stara", prenovljena...) ??
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Jst sm si jo kupil za 21,90€ preko spletne strani ducat.si . Je namizna verzija (igral sem že s potovalno).

Bemtiš kar razprodano, vidim da cene zelo zelo nihajo vse od 9€ (kuponkoti) pa do 40€ (trgovine)
bonk.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Jst sm si jo takrat zaželel, pa sem cca. 1mesec čakal, ker nikjer v trgovini ni bila pod 30€... No, se mi zdi, da je bla ta kr ugodna... pa še lesene figurice ima (nekatere imajo plastične). Pazi, da te za 9€ niso potovalne verzije.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Jst sm si jo takrat zaželel, pa sem cca. 1mesec čakal, ker nikjer v trgovini ni bila pod 30€... No, se mi zdi, da je bla ta kr ugodna... pa še lesene figurice ima (nekatere imajo plastične). Pazi, da te za 9€ niso potovalne verzije.

No vidiš torej so dve verzije TE NAMIZNE, kako veš katera je katere->seveda bi rad tole leseno
smirk-1.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Hm.... po pravici ne vem =)... Jst sm pisal v Spar, Mercator, Leklerk.... če imajo Katance in katere figurce so not. Tam kjer so mi odgovorili pritrdilno so imeli povsod plastične. Če kupuješ preko neta, predvidevam, da piše v opisu, tako kot v primeru strani kjer sem sam kupil

Citat:
Tehnični podatki:

Figure: lesene figure

Izdaja: osnovna igra

Primerno za: 3 ali 4 igralce, starejše od 10 let (oziroma od starosti, ko ni bojazni, da bi pomalicali lesene figure)

Pomoje bi bilo najbolje, če se obrneš na uvoznika.... če kje najdem paket (dvomim) oz. podatek kdo je sporočim.
 

Gal

Pripravnik
18. mar 2013
384
0
16
ksz

Kaj pa je sploh to?

Mi smo kupovali "Lego", "Bakugane", "Hot wheels", potem "Yu - gi - oh",...
bonk.gif


Drugače je pa dober Šah, Monopoly,
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.766
261
83
Največja slovenska vas
Družabna igra. Predstavlji si k Age of Empires, sam da je namizna igra, kjer se družiš z realnimi osebki. Pa zbiraš surovine in gradiš...
Zelo simpatična igrica za druženje, da se ne zahaja sam v lokale.
 

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Pri zadnjem katalogu od mercatorja je bon za popust 20 % na en izdelek in ga izkoristi.

Obstaja osnovna igra za 3-4 oseb. Za katero je možnost dokupiti določene nadgradnje. Potem obstaja igra za 2, ki je malo drugačna in tudi zanimiva (ta je pri kuponkotu). Potem neke potovalne izvedbe ....
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Super igra. Težko se jo je naveličati in težko nehati igrati. Ob igri čas leti; sicer piše da traja 75 minut a se pogosto zgodi, da se zavleče po več ur, sploh če ne igraš pogosto in se loviš s pravili pri nadgradnjah.
Če boš kupil potovalno verzijo ne boš mogel nadgraditi z razširitvami (trgovci, vitezi, mornarji, razširitev za 5. in 6. igralca,..). Je pa bolj primerna za na potovanja.
Tudi otroška verzija igre je zabavna. Naš mali bi igral vsak dan.
Veliko užitkov ob igri.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik smetka pravi:
Pri zadnjem katalogu od mercatorja je bon za popust 20 % na en izdelek in ga izkoristi.

Obstaja osnovna igra za 3-4 oseb. Za katero je možnost dokupiti določene nadgradnje. Potem obstaja igra za 2, ki je malo drugačna in tudi zanimiva (ta je pri kuponkotu). Potem neke potovalne izvedbe ....

Super nasvet
smile-1.gif
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Mislim da obstajajo 3 dodatki za Catan. Potrebujes prvotno igro in potem samo nadgrajujes, tako da je zabava se vecja. Na netu (mislim da pri cloveku, ki si je zamislil Catance) obstaja celo igrica za Windows. Smo enkrat igral na tv-ju. Prides najceneje skoz, ker je brezplacna.