iGO8 PC

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Meni ni več jasno ....
stupid-1.gif

Dejansko sem probal marsikaj, prečekiral vse forume, google, ampak rešitve nisem našel. Sploh pa je zlo malega napisanega za PC verzijo. Program sem naložil na comp z Visto ... program sem lahko BP zagnal 2x. Prav tako je GPS miško zaznal brez problema.
Sedaj pa naenkrat ne morem več zagnati programa .. javlja mi naslednje sporočilo:
Kaj mi je še storiti, če kdo slučajno ve ? Hvala!

SLIKA: http://static.album.email.si/8/9/573389/p7jI8pJFM-q4JgjIljz0c.jpg
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
V sam program (mislim : sys in dll datoteke) nisem nič posegal, ker je 2x lepo delal in ni bilo potrebe.
Kasneje sem nekaj manipuliral z licencami pa kljub temu ni delovalo.

Potrebno je povdarit še to:
* tam kjer sem staknil program, sem si ga še za vsak slučaj identičnega shranil na zunanji disk, prav v primeru če se kje čez čas kaj zalomi. No, danes sem probal tudi ta program še enkrat naložit, ampak ni bilo nobenega uspeha.
Bom se še malce potrudil in v kolikor kaj uspem se javim, če pa kdo ve, kaj bi lahko bilo, pa kar na dan z besedo.
pozdrav.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.056
6.712
113
Ne. Mislim pač v nastavitve samega programa. Jaz sem recimo nastavil nek drug "skin" in ker ga ni, se je zadeva rušila, ko se je zaganjala.

Ampak če ti ne dela točno to, kar ti je pred nekaj časa, potem je problem drugje.

Morda ti lahko posljem mojo verzijo.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Darjan, hvala za prijaznost.
Potegnil sem si ponovno program in si naložil. Vstavil sem samo Slo glas in jezik, ter nekaj kart (predvsem sosednjih držav).
Samega programa nisem diral, bom pa videl, kako bo oz. kako dolgo bo zdaj delovalo.
Na compu z XPji mi pa omenjen program laufa že od samega začetka brez problema, tako da predvidevam, da je nekaj na tem, da morda še pač sam program na Visti ni najbolj zanesljiv ... ugibam.

Če se več ne bo zagnal, se pa vsekakor spet oglasim.
Lp
 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Kateri program je potreben za celostranski prikaz na pcu,nekje sem zasledil govora o izoomerju?



Sem že našel
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
prijaznost v skladu s pravili, ki si jih sprejel pred tremi dnevi, ko si se registriral.. valda ne misliš da se boš registriral, pa ti bodo vsi dajali linke kjer lahko ilegalno snameš vso opremo... hahaha
 

boy36

Zelenc'
17. maj 2009
10
0
1
Mi lahko kdo mogoče pove kako vnesem ostale mape v IGO ,ali obstaja kaj podobnega kot je MAPSUORCE za Garmina.
Hvala za odgovor.
 

boy36

Zelenc'
17. maj 2009
10
0
1
Saj sem to naredil vendar jih mi ne najde.Posnel sem jih v direktorij: iGO8 PC Windows XP-Vista\iGO8\content\map