iGo8 in Symbian

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
počakaj do marca..

Joooj Apachi, ti pa skoraj na vsako vprašanje odgovoriš: "Marec"
smile-1.gif


Izgleda, da bo marca res zanimivo, tak da se mi zdajle nič več ne mudi z nabavo GPS-a.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
počakaj do marca..

Joooj Apachi, ti pa skoraj na vsako vprašanje odgovoriš: "Marec"
smile-1.gif
Hehe če pa je marca CeBIT, ko tudi uradno predstavijo novosti... saj je zatišje tudi na področju TV, DVD, kamer, računalnikov, grafik... vse...
smile-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik mobilni pravi:
MA DAJ SAJ MNAREC JE ŽE BIL, SAMO UPAJMO DA NEBO VSAK TASKO NABIJAL, SE PRAVI da je uporabnik: Apachi PRESTAVIL IZID ZA ENO LETO??. PA NE GA SRAT (za kozlat ) torej Apachi je kaj novega al je treba kar čakat. Zakaj ste tako obmouknili. hihi

čwčw

Umiri se, ne deri se, preberi svoje skrpucalo, preden pritisneš gumb "nadaljuj" in pojdi na tečaj lepega obnašanja ter sarkazma.
10.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik mobilni pravi:
Je sedaj vredu? Nisem imel časa pa sem nahitro skracal. (pa še malo slabe volje sem bil zaradi marca)
Ja, marec je tak siten mesec.
nahrung002.gif


PS: jaz tudi iščem kaj drugega za symbian, kot je Garmin pa ne najdem primerne alternative.
PPS: vredu se piše v redu.
write.gif
 
Nazadnje urejeno:

mobilni

Pripravnik
14. jan 2009
367
0
16
Ribnica
Jaz sem kar nekaj navigacij že poskusil. Sedaj imam na n95 nokia maps (nelegalno), garmin mobile xt (nelegalno) in Ndrive (nelegalno). Recimo, daj je Ndrive dokaj dobra pokritost (na nivoju cn 2009). Sedaj pa moram poskusiti še navigacijo Sygic.


PPS: odvisno kako gledaš.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
dvomim....da kmalu...ker se bolj ukvarjajo, kako bodo obstoječo verzijo igo 8.4 še bolj "oskubili", da bo delala na njihovih starih navigacijah najbolj optimizirano.

je pa res bilo govora, da naj bi že marca izdali oz aprila....

baje, da bo prej prišel igo za iphone (nelegalno, ker aplle ne da licence za igo na iphonu) kot pa igo zradno za symbian
smile-1.gif


tudi sam sem se naveličal čakanja in je zadnje upanje umrlo že v maju....sicer pa imam windows mobile mobitel na kateremu z veseljem in na veliko uporabljam igo.
 

mobilni

Pripravnik
14. jan 2009
367
0
16
Ribnica
No prihaja že naslednji marec! Sedaj pa je že gotovo kaj glede symbiana
cheer.gif


jezen.gif


jezen.gif

cry12bpy.gif


stupid-1.gif


bonk.gif


17758-icon_confused.gif


10.gif


telephone7.gif


_______________________________________________________________________________________________________

467716-post_slo.gif