IGO-350B

LEDuser

Zelenc'
15. jul 2008
8
0
1
Zanima me kaj sem naredil narobe ker mi na mojem igotu napiše "Ni navigacijskegaq programa!" ? "Kupil" sem Igo8 za PNA in prekopiral mapo IGO na SD kartico kot je pisalo v navodilu. Vstavil sem kartico in pognal >Navigacija< in potem mi napiše na ni navigacijskega programa.
 

LEDuser

Zelenc'
15. jul 2008
8
0
1
Kje pa najdem ta gpsshell.ini in kako naj ga naslovim? Tukaj sem gledal na forumu in nisem našel nobenega konkretnega navodila za install. Drugače pa imam Kingstonovo 2GB kartico micro SD z adapterjem.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.826
10
38
Stara Bučka
Poglej v root kartice. Tam se nahaja datoteka gpsshell.ini. V njej so napisane poti do navigacijskega programa. Odpreš jo z beležnico in spremeniš pot, kjer se program nahaja in ime exe datoteke, ki požene navigacijski program.

Izgledati bi morala približno takole:

[Navi0]
start=\SDMMC\iGO8\igo8.exe
handle=navi
stop=igo8.exe
nowait=1

Preveri, če se program res nahaja v mapi iGo8 in je ime datoteke igo8.exe, če ne, ustrezno spremeni in shrani.
Priporočam, da originalno kartico shraniš in se igraš na drugi.
 
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
rabim malo pomoči za to napravo, na napravo mi uspe naložiti 8.0, 8.3 in tudi amigo ampak samo v resoluciji 480x272, rabil bi pravilno resolucijo ampak vse kar najdem za to res. - predvidevam 320x240 mi ne uspe naložit in se naprava ne odziva ali je lahko kdo tako dober da skopira iz svoje kartice program v tej resoluciji-še najrajši amigo, tnxLPWWY
p.s. seveda pod zs
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
rabim malo pomoči za to napravo, na napravo mi uspe naložiti 8.0, 8.3 in tudi amigo ampak samo v resoluciji 480x272, rabil bi pravilno resolucijo ampak vse kar najdem za to res. - predvidevam 320x240 mi ne uspe naložit in se naprava ne odziva ali je lahko kdo tako dober da skopira iz svoje kartice program v tej resoluciji-še najrajši amigo, tnxLPWWY
p.s. seveda pod zs
še enkrat bi prosil, če ima kdo to napravo in ima uspešno naložen iGO 8.3 ali amigo, da mi da kakšen namig ali pa naredi kopijo kartice za to resolucijo, tnx - zs LPWWY
 
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
rabim malo pomoči za to napravo, na napravo mi uspe naložiti 8.0, 8.3 in tudi amigo ampak samo v resoluciji 480x272, rabil bi pravilno resolucijo ampak vse kar najdem za to res. - predvidevam 320x240 mi ne uspe naložit in se naprava ne odziva ali je lahko kdo tako dober da skopira iz svoje kartice program v tej resoluciji-še najrajši amigo, tnxLPWWY
p.s. seveda pod zs
še enkrat bi prosil, če ima kdo to napravo in ima uspešno naložen iGO 8.3 ali amigo, da mi da kakšen namig ali pa naredi kopijo kartice za to resolucijo, tnx - zs LPWWY
zdaj je samo še amigo ostal aktualenLPWWY
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V mapi save poskušaj v datoteki SYS popravit podatke o displayu z naslednjimi:
[rawdisplay]
class="wide"